Alib.com.ua > Альманах «Гомону України» на рік 1995. | Книги на украинском языке


Alib.com.ua - Главная | Последние поступления | Форум | Продавцы | Как купить | Как продать | Ищу книгу | Доставка | О сайте

Ключевое слово:
     
Только у этого продавца                              Расширенный поиск
Каталог продаваемых книг (378092)
Курс: за 1 грн 2,6 руб.

Вы выбрали:

Альманах «Гомону України» на рік 1995. «Бібліотека видавництва «Гомін України»». Ч. 78. Зредагувала Софія Сосняк. Торонто Друкарня Гомін України 1995г. 256 с., іл. Мяка збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 700 грн.
«Зміст» - дивись фото. Вага книги 430 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначне забруднення верхнього краю обкладинки та зрізів книжного блоку
Смотрите: ОбкладинкаЗміст


Покупаете здесь первый раз?

Снять книгу с продажи (только для BS)
Все экземпляры этой книги в продаже

Бланк заказа:

Страна Индекс * 
Область, Город (нас. пункт) *
Улица *   Дом,   корпус:  Кв.: 
Фамилия, Имя Отчество (полностью) *  
Мой электронный адрес * 
Tелефон (обязательно!) *:
Комментарий к заказу (до 250 символов):

Согласен на использование и обработку моих персональных данных для выполнения заказа
Запомнить меня на 1 месяц

До отправки заказа проверьте правильность своего e-mail.
Если в течение суток вы не получите подтвержения о своем заказе от Алиба, скорее всего вы написали его неправильно

До заказа прочитайте описание продавца!

BS - Українська_книга. Львів. У відпустці до 19.09.19г.
На Українському АЛІБі десятий рік, виставлено майже 8 тис. книг, продав більше 3,5 тис. Скарг від покупців моїх книг немає.
Книги в наявності, відповідають наведеному опису. Майже всі книги виставлені з фото.
Ціни вказані без врахування вартості пересилання та опакування. Пересилання Укрпоштою та Новою поштою, у Львові - при особистій зустрічі. Оплата на картку ПриватБанку, післяплата у виключних випадках. Спосіб оплати і пересилання уточнюється листом по Вашому замовленню.
Книги, пересилання яких узгоджено, відправляю протягом 1-2 днів.
При неузгодженні або неотриманні відповіді на протязі 3 днів замовлення анулюю.

(За 11 лет 8 мес. заказано около 4370 книг. )


Здесь можно спросить Продавца

о книге: Альманах «Гомону України» на рік 1995. ...Не найти нужную книгу? Вам сюда!
По ссылке в описании книги можно заказать книгу прямо на сайте!


Українська_книга предлагает купить книги (8519):

(8504)

100 пісень для молоді. Упорядк. та зред. Iван Нехода лауреат Сталiнськоi премii Андрiй Штогаренко. Київ Молодь 1946г. 255 с., ноти Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 250 грн. Купить
Зміст: Гімн Радянського Союзу. Інтернаціонал. Розділи: I.Пісні про Леніна, Сталіна та про Батьківщину. II.Пісні про Червону армію та Велику Вітчизняну війну. III.Партизанські пісні. IV.Пісні про труд, навчання та побут. V.Народні пісні. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 210 гр.
Cостояние: між добрим та задовільним, потертість країв та невелике забруднення обкладинки, втрачено корінець, тріщини
Смотрите: Обкладинка«Пісня про Сталіна»«Заповіт»«Пісня про Генералісимуса Сталіна»«Розпрягайте, хлопці, коні»

300 років воззєднання України з Росією. Науковий збірник. Львівський державний університет ім. Івана Франка. Гол. редактор В.Голобуцький. Львів Вид-во Львівського університету 1954г. 333 с. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 5000 грн. Купить
«Зміст» - дивись фото. Наклад книги 1000 прим. Вага книги 660 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаТитулЗміст

33-й: Голод. Народна Книга-Меморіал. Упоряд. Л.В.Коваленко, В.Маняк. Київ Радянський письменник 1991г. 584 с., илл. Палiтурка / переплет: Тверда, дуже великий формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 300 грн. Купить
Ця книга - єдине документальне джерело,в якому зібрано свідоцтва очевидців про голод в Україні. Більшість із них стала жертвою голодомору. Книгу `33-й: голод` можна назвати історичним дослідженням, яке з допомогою шести тисяч голосів-свідчень висвітлює події, що мали місце півстоліття назад. Перше, що вражає кожного, хто бере у руки Народну Книгу-Меморіал, – це чорні фарби – вираження нашої запізнілої скорботи. На чорному тлі названа кожна із семи областей тодішньої Української РСР, селяни яких були піддані масовому винищенню, на чорному тлі подано фотоматеріали – багатомовні свідчення трагічної доби, на чорному тлі знайшли своє місце публіцистичні, історичні коментарі, матеріали із розсекречених архівів. Як вказує у вступному слові до книги Володимир Маняк, дане видання – це і цвинтар памяті, і поминальник, і енциклопедія горя та смутку. Трагедія народу, висповідана голосом людей-мучеників. Книга народної памяті, де люди звіряються, виважують, свідчать, де правда історії озивається в тисячах людських доль. Вес книги 1260 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість країв корінця, невеликий зсув книжного блоку
Смотрите: ОбкладинкаФотоФотоФотоФото

А було це так… Випуск 3. Упорядк. В.Бурбела. Київ Політвидав 1986г. 127 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 120 грн. Купить
Збірник містить спогади колишніх працівників Українського радіомовлення в роки Великої Вітчизняної війни - журналістів, письменників, фронтових кореспондентів та дикторів - про свою участь радіостанції імені Тараса Шевченка, `Радянська Україна`, `Партизанка` та прифронтових - радіостанцій Південно-Західного фронту і `Дніпро`. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 205 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаЗмістФотоФото

А було це так…. Упорядк. Г.Вартанов, П.Юр. Випуск 2. Згадують журналісти-ветерани. Київ Політвидав 1983г. 308 с., іл., 4 арк. іл. Палiтурка / переплет: Коленкорова, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
Автори книги - відомі в республіці журналісти, газетярі. Яскраво та переконливо розповідають вони про свій у журналістику, про тих, хто закладав основи радянської преси на Україні... Ілюстрації на окремих аркушах. Наклад книги 7 тис. прим. Вага книги 375 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: ОбкладинкаФотоілюстраціїСлово_про_Мельничука

А ти записався у вороги України? Збірник статей. Упорядн. О.Чорногуз. Київ КИТ 2008г. 74 с., іл. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
До збірника ввійшли публікації відомих громадських діячів, письменників і журналістів. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 5 тис. прим. Вага книги 90 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаЗмістРозгортка

Автограф на Рейхстазі. Серія Юні герої. Випуск 4. Повісті та оповідання. Упорядк. О.Дека. Художник С.Поляков. Київ Веселка 1991г. 510 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат. ISBN 5-301-00748-3
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 45 грн. Купить
До четвертого випуску збірника увійшли художньо-документальні повісті та оповідання про дітей-героїв, які разом з дорослими боролися проти фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни: О.Авраменко Гінці з неволі., В.Тарасов Глибока розвідка., О.Деко Квіт каштанів., Г.Артозєєв Вася Коробко., В.Пепа Не підведи, брате!, П.Пятишкін Незгасне полумя., М.Іщенко Полумя., Я.Гоян «Я з Вами, люди»., Г.Василевська Малюнок на снігу., О.Скорина Автограф на Рейхстазі. Вага книги 560 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: ОбкладинкаІлюстраціяРозгортка

Аеліта. Українською та російською мовами. Збірник естрадних творів для школярів. Упорядк. Т.Харченко, А.Барановська. Київ Музична Україна 1969г. 206 с., ноти Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 30 грн. Купить
До збірника увійшли кращі естрадні твори радянських композиторів, розраховані на виконання учнями середнього та старшого шкільного віку. «Зміст» - див. фото. Наклад книги 6750 прим. Вага книги 480 гр.
Cостояние: майже добрий, незначна потертість та забруднення обкладинки, бібліотечні печатки та позначення, сліди висохлої вологи бокових країв аркушів та форзаців, тріщина по передньому форзаці
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2

Азбука краси. Серія «Для дівчаток». Упоряд. В.Іванова. Київ Школа 1999г. 128 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 40 грн. Купить
Книжка розповідає про пять головних умов краси, вміщує поради по догляду за шкірою обличчя, волоссям, знайомить з кількома комплексами ранкової гімнастики та спец. вправами для корекції фігури. Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 175 гр.
Cостояние: дуже добрий, підписи на форзацах
Смотрите: Обкладинка

Азбука краси. Зачіски для дівчаток. Серія «Для дівчаток». Упоряд. В.Іванова. Малюнки Н.Трипільської. Київ Школа 1999г. 128 + 144 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 50 грн. Купить
Ціна за дві книги. Книжка «Азбука краси» розповідає про пять головних умов краси, вміщує поради по догляду за шкірою обличчя, волоссям, знайомить з кількома комплексами ранкової гімнастики та спец. вправами для корекції фігури. У книжці «Зачіски для дівчаток» розповідається про те, як доглядати за волоссям, щоб воно завжди було здоровим і виглядало охайним. Дівчатка зможуть підібрати зачіски, що їм пасують, відповідають характеру та стилю одягу. А до цих зачісок -безліч цікавих варіантів шпильок і резинок. Наклад книг 10 тис. прим. Вага двох книг 345 гр.
Cостояние: дуже добрий, напис-присвята на форзаці першої книги
Смотрите: Обкладинки

Азбука харчування. Лікувальне харчування. Довідник. За ред. Г.Столмакової, І.Мартинюка. Львів Світ 1991г. 208 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 90 грн. Купить
У довіднику викладені загальні принципи лікувального харчування та вплив харчових факторів на процеси одужання. Описаний порядок організації лікувального харчування в умовах лікарень, на курортах і в санаторіях-профілакторіях. Подані рекомендації щодо лікувального харчування в домашніх умовах при різних захворюваннях органів травлення, кровообігу та дихання, а також нирок, залоз внутрішньої секреції, порушеннях обміну речовин тощо. Наведені загальні правила приготування дієтичних страв, їх склад, енергоцінність та особливості кулінарної обробки харчових продуктів з метою збереження їх смакових якостей і лікувальної дії. Вага книги 165 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки
Смотрите: Обкладинка

Азбука харчування. Профілактичне харчування. Довідник. За ред. Г.Столмакової, І.Мартинюка. Львів Світ 1993г. 200 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 60 грн. Купить
У довіднику наведено рекомендації з профілактики захворювань, що виникають внаслідок вживання харчових продуктів, забруднених шкідливими хімічними речовинами, збудниками харчових інфекцій, а також неїстивних грибів, отруйних рослин тощо. «Зміст» - дивись фото. Вага книги 170 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2

Азбука харчування. Профілактичне харчування. Довідник. За ред. Г.Столмакової . І.Мартинюка. Львів Світ 1993г. 200 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 50 грн. Купить
У довіднику наведено рекомендації з профілактики захворювань, що виникають внаслідок вживання харчових продуктів, забруднених шкідливими хімічними речовинами, збудниками харчових інфекцій, а також неїстивних грибів, отруйних рослин тощо. «Зміст» - дивись фото. Вага книги 175 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2

Азербайджанське радянське оповідання. Серія Радянське оповідання. Упорядк. Г.Аббасзаде. Художник Г.Нечипоренко. Київ Дніпро 1984г. 223 с., іл. Палiтурка / переплет: Коленкорова, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 50 грн. Купить
До збірника входять кращі опловідання азербайджанських радянськи письменників різних поколінь - М.Ібрагімова, С.Рагімова, А.Айліелі, Анара, Ельчина та інших. Своєрідність художнього письма, розмаїтість тематики оповідань роблять їх помітним явищем у багатонаціональній радянській літературі. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 255 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: ОбкладинкаУрок співівЗміст

Азербайджанські народні казки. Серія «Казки народів СРСР». Упорядк. Айдина Абілова. Переклад з азербайджанської В.Ціпка. Художник А.Жуковський. Київ Веселка 1978г. 136 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
До збірки ввійшли кращі азербайджанські народні казки. Вес книги 485 гр.
Cостояние: добрий, потертість країв обкладинки, потертості аркушів титулу (див. фото), розрив одного аркуша без втрати тексту
Смотрите: ОбкладинкаТитулІлюстр.Ілюстр.

Акорди. Антологія української лірики від смерті Шевченка. Упорядкував Іван Франко. Серія Українске відродження. Репринтне видання. З ілюстраціями І.Панькевича. Київ Веселка 1992г. 343 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
Репринтне видання книги, що репрезентувала творчість 88 поетів другої половини XIX - початку XX століття, і яка стала, більш як 100 років назад, помітним явищем у духовному житті України, але відтоді жодного разу не перевидавалась. Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 590 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: ОбкладинкаБурлакиДалеко!

Акорди. Антологія української лірики від смерті Шевченка. Упорядкував Іван Франко. Серія Українске відродження. Репринтне видання. З ілюстраціями І.Панькевича. Київ Веселка 1992г. 343 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, збільшений формат. ISBN 5-301-01189-8
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 90 грн. Купить
Репринтне видання книги, що репрезентувала творчість 88 поетів другої половини XIX - початку XX століття, і яка стала, більш як 100 років назад, помітним явищем у духовному житті України, але відтоді жодного разу не перевидавалась. Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 600 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: ОбкладинкаСторінкаРозгортка

Акорди. Антологія української лірики від смерті Шевченка. Упорядкував Іван Франко. Серія «Українске відродження». Репринтне видання. З ілюстраціями І.Панькевича. Київ Веселка 1992г. 343 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 90 грн. Купить
Репринтне видання книги, що репрезентувала творчість 88 поетів другої половини XIX - початку XX століття, і яка стала, більш як 100 років назад, помітним явищем у духовному житті України, але відтоді жодного разу не перевидавалась. Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 600 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаОсип Маковей «Понад хмари!»Іван Манжура «Степ»

Актуальні проблеми історії КПЗУ. Інститут історії партії при ЦК КП України. Філіал інститтуту марксизму-ленінізму при ЦК КПРС. Іінститут суспільних наук АН УРСР. Упорядн. М.Панчук, Ю.Сливка. Львів Світ 1990г. 231 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 150 грн. Купить
Матеріали радянсько-польської конференції, 3-4 березня 1989 р., Львів. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 2000 прим. Вага книги 300 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2

Алтайські народні казки. Збірка казок. Запис і переказ російською мовою Г.Гафт та П.Кучіяка. Серія «Казки народів СРСР». Упорядк. і переклад з російської О.Орача. Художник В.Малинки. Київ Веселка 1986г. 191 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 150 грн. Купить
До збірки ввійшли найкращі казки алтайського народу. Вага книги 440 гр.
Cостояние: дуже добрий, практично нечитаний екземпляр, незначна потертість кутиків обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаІлюстр.Ілюстр.Ілюстр.

Алупкинський палац-музей. Українською, російською та англійською мовами. Фотоальбом. Упоряд. І.Радченко, А.Царін. Авт. тексту А.Царін. Фото І.Радченка, В.Махинька. Київ Мистецтво 1982г. 96 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
Алупкинський палацово-парковий ансамбль – своєрідна памятка архітектури і садово-паркового мистецтва першої половини XIX ст., створена руками російських та українських майстрів-кріпаків. Сьогодні в палаці – архітектурно-художній музей з найбагатшим зібранням творів живопису, скульптури й декоративно-прикладного мистецтва. Про архітектуру палацу, чудові парки та мистецькі скарби музею розповідає читачам фотоальбом. //Алупкинский дворцово-парковый ансамбль – своеобразный памятник архитектуры и садово-паркового искусства первой половины XIX века, созданный руками русских и украинских крепостных мастеров. Сегодня во дворце – архитектурно-художественный музей с богатейшим собранием произведений живописи, скульптуры и декоративно-прикладного искусства. Об архитектуре дворца, великолепных парках и художественных сокровищах музея рассказывает читателям предлагаемый фотоальбом. Вага книги 300 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр
Смотрите: ОбкладинкаФотоФотоФото

Альманах Українського Народного Союзу на рік 1993. Річник 83. Редактор Зенон Снилик. Мовна редакція Л.Волянська. Ню Йорк Вид-во `Свобода` 287 с., іл. Мяка збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 200 грн. Купить
«Альманах Українського Народного Союзу» – щорічний збірник Українського Народного Союзу (УНС). Перше видання зявилося 1897 року під назвою «Першій Руско-Американскій календарь». Від 1897 до 2000 видано 90 річників. Висвітлює діяльність УНС, події культурно-мистецького та релігійного життя громади, містить багато даних про керівників УНС та інших організаццій, урядовців, служителів церкви, подає різноманітні інформаційні матеріали, художні, науково-популярні твори, наукові статті на історичні, суспільно-політичні теми, літературно-критичні огляди тощо. «Зміст» - дивись фото. Вага книги гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2

Альманах Українського Народного Союзу. Річник 95-й. Ред. альманаху П.Часто. Парсипані, Ню-Джерзі Свобода 2005г. 272 с., іл. Мяка збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 150 грн. Купить
«Зміст» - дивись фото. Вага книги 380 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2

Альманах `Гомону України` на рік 1993. «Бібліотека видавництва `Гомін України`». Ч. 75. Зредагувала Софія Сосняк. Торонто Друкарня Гомін України 1993г. 224 с., іл. Мяка збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 600 грн. Купить
«Зміст» - дивись фото. Вага книги 360 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр
Смотрите: ОбкладинкаЗміст

Альманах «Гомону України» на рік 1995. «Бібліотека видавництва «Гомін України»». Ч. 78. Зредагувала Софія Сосняк. Торонто Друкарня Гомін України 1995г. 256 с., іл. Мяка збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 700 грн. Купить
«Зміст» - дивись фото. Вага книги 430 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначне забруднення верхнього краю обкладинки та зрізів книжного блоку
Смотрите: ОбкладинкаЗміст

Альманах «Молода нація». № 3/96. Головний ред. О.Проценко. Київ Смолоскип 1996г. 252 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 40 грн. Купить
Автори альманаху - молоді науковці, літературознавці, історики, філософи, політологи. Тут вміщено їх доповіді, виголошені на наукових конференціях,що відбулися при сприянні видавництва `Смолоскип` у Києві протягом 1995-1996 років. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 2 000 прим. Вага книги 240 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2Зміст 3

Американська демократія і незалежність України. Статті і вибір документів Романа Борковського. З видання `Сучасність`, 1990. Львів Слово 1992г. 104 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 30 грн. Купить
У збірнику зібрані найважливіші документи американського політичного й суспільно-економічного устрою. Матеріали супроводжуються детальними і кваліфікованими коментарями укладача. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 20 тис. прим. Вага книги 85 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаЗміст

Американська новела. Збірник. Упорядк. В.Оленєва. Переклад з англійської. Київ Дніпро 1976г. 439 с. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
До книги ввійшли твори відомих американських письменників ХХ сторіччя Ш.Андерсона, Т.Драйзера, Е.Хемінгугуея, У.Фолкнера, Д.Селінджера та ін. «Зміст» - дивись фото. Вага книги 565 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв корінця, коричневата пляма по верхньому краю перших 20-25 аркушів (див. фото), напис на задньому форзаці
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2Ілюстр.Ілюстр.Титул (пляма)

Американська новела. Збірник. Упорядк. В.Оленєва. Переклад з англійської. Київ Дніпро 1976г. 439 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 60 грн. Купить
До книги ввійшли твори відомих американських письменників ХХ сторіччя Ш.Андерсона, Т.Драйзера, Е.Хемінгугуея, У.Фолкнера, Д.Селінджера та ін. «Зміст» - дивись фото. Вага книги 590 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2Корінець

Американська новела. Збірник. Упорядк. В.Оленєва. Переклад з англійської. Київ Дніпро 1978г. 415 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 90 грн. Купить
До книги ввійшли твори відомих американських письменників ХХ сторіччя Ш.Андерсона, Т.Драйзера, Е.Хемінгугуея, У.Фолкнера, Д.Селінджера та ін. «Зміст» - дивись фото. Вага книги 555 гр.
Cостояние: добрий, незначна потертість країв обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2

Американська новела. Збірник. Упорядк. В.Оленєва. Переклад з англійської. Київ Дніпро 1976г. 439 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 50 грн. Купить
До книги ввійшли твори відоми американських письменників XX сторіччя: Ш.Андерсон. Я хочу знати чому. Шедевр Блекфута., Р.Ларднер. Чемпіон. Любовне гніздо., Д.Рід. Мак-американець., Т.Драйзер. Пастка., Ф.С.Фіцджеральд. Повернення до вавілона., Е.Хемінгуей. Убивці. Сніги Кіліманджаро., У.Фолкнер. Після заходу сонця. Персі Грімм., Е.Колдуелл. В суботу пополудні., М.Голд. Вільн!, Р.Райт. Яскрава вранішня зоря., Д.Паркер. Солдати республіки., У.Сароян.Моє серце у горах., Л.Хюз. Статуси й статуї. Дядько Сем., К.Е.Портер. Він., Д.ОХара. На краще місце., У.Мотлі. Майже білий юнак., Н.Олгерн. Пляшка молока для матері., І.Шоу.Сонячні береги річки Лети., Д.Д.Селінджер. Тупташка-невдашка., Д.О.Кілленс. Гаманець або життя., Т.Капоте. Діти в день народження., Ф.ОКоннор. Добру людину важко знайти., Д.Апдайк. Голубине пір`я., Д.Болдуїн. Лише ранок та вечір і скоро., Ф.Боноскі. Дорога додому., К.Воннегут. Брехня., Д.К.Оутс. Здійснення бажань., Д.Чівер. Ангел на мосту. Вага книги 580 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: Обкладинка

Англійські прислівя та приказки. Серія «Мудрість народна». Збірник двадцять сьомий. Переклад з англійської Р.Доценка. Передм. Н.Жлуктенко. Художник Ю.Крига. Київ Дніпро 1980г. 174 с. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 35 грн. Купить
В книжці зібрано прислів’я та приказки, що відображають багатовікову історію англійського народу, його побут, осуд соціальної несправедливості та прагнення до щастя. Вага книги 90 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаІлюстр.

Англо-російсько-український тлумачний словник з компютерної графіки та обробки зображень. Українською, російською та англійською мовами. Укладачі Р.Паленичка, В.Грицик. Ред.-лексикограф В.Брицин. Київ Наукова думка 1994г. 287 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 120 грн. Купить
У словник включено близько 1700 термінев з компютерної графіки та обробки зображень, а також найпоширеніші терміни з інформатики. Тлумачення термінів доповнюється ілюстраціями та ін. Вага книги 345 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаРозгорткаРозгортка

Англо-український ілюстрований медичний словник Дорланда. У двох томах. Головні редактори П.Джуль, Б.Зіменковський. Львів Наутілус 2002г. 2688 с., 820 іл. Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 3000 грн. Купить
Друге українське видання (переклад 29-го американського видання) фундаментального знаменитого двохтомного «Ілюстрованого медичного словника Дорланда». Уперше опублікований у 1900 році Словник Дорланда є найвідомішим у світі медичним словником, бестселером і міжнародно визнаним стандартом посилань. Понад 100 років Словник ДОРЛАНДА відображає прогрес у галузі медицини, забезпечуючи лікарів та студентів необхідною термінологією, інструментарієм та методиками, без яких немислиме покращення медичних послуг, проведення наукових досліджень та досягнення успіху. Крім того, він сприяє самоосвіті пацієнтів. Оригінальний англомовний `Медичний Словник Дорланда` витримав 29 видань протягом ХХ століття. При кожному новому перевиданні постійно додаються нові терміни з усіх галузей медичних знань з урахуванням відкриття нових напрямків та найновіших досягнень у біології, генетиці, медичній науці та практиці. Його переклад українською мовою є основною точкою відліку в українській медичній термінології у ХХІ столітті. Вихід у світ у 2003 році оригінального українського перекладу та адаптації «Ілюстрованого медичного Словника Дорланда», який є найбільш авторитетним англомовним медичним словником у світі, став важливим явищем у розвитку української медичної термінології. Ця друга україномовна версія з англійськими вступними словами та українськими еквівалентами і визначеннями є безцінним знаряддям посилань для американців, європейців та інших лікарів за межами України, які можуть користуватися нею для порозуміння з пацієнтами-українцями та співпраці з медичною спільнотою в Україні. Вона також забезпечує українським лікарям та працівникам охорони здоров’я доступ до англомовної медичної літератури з усього світу. У двох величезних фоліантах вміщено: понад 8100 нових термінів – загалом 121160 (більше 2 300 000 слів), більш як 7600 нових статей – загалом 11746, понад 820 ілюстрацій (із них 566 - абсолютно нові!), додано наскрізну рубрикацію медичних термінів (Medical Subject Headings -MeSH), анатомічні статті, що відповідають Анатомічній термінології Terminologia Anatomica 1998 року. Вага двохтомника 4900 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв суперів, малопомітний перегин пеших аркушів томів (фото на вимогу). Фото корінців, в суперах та без, обкладинок, зрізів, ілюстрацій та розгорток вишлю за запитом
Смотрите: Обкладинки-супериРозгорткаРозгорткаРозгорткаРозгортка

Антисуржик. Вчимося ввічливо поводитись і правильно говорити. За редакцією О.Сербенської. Посібник. Львів Світ 1994г. 175 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 40 грн. Купить
Посібник покликаний сприяти усуненню деформації української літературної мови, яка на всіх рівнях - лексичному, фразеологічному, граматичному - пловинен допомогти підвищити рівень мовленнєвої культури. Вага книги 125 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр, дрібні ушкодження обкладинки
Смотрите: Обкладинка

Антологія болгарської поезії в двох томах. Том 1. Упорядк., ред. та прим. Д.Білоуса. Вступ. стаття Є.Каранфілова. Статті про поетів О.Шпильової. Київ Дніпро 1974г. 423 с. Палiтурка / переплет: Супер. Тканева, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
Болгарська поезія! В ній сяють вікова мудрість мужнього народу і легендарні подвинги його синів. Полумяне слово великого поета Христо Ботева осяває весь поетичний літопис Болгарії… Наклад книги 6000 прим. Вага книги 455 гр.
Cостояние: дуже добрий, потертість країв та пляма суперу (дивись фото)
Смотрите: Обкладинка-суперСуперРайко Жинзіфов УдовицяЦанко Церковський Селянин

Антологія польської поезії в двох томах. Упорядк. та довідки про поетів В.Вєдіної., Ю.Булаховської. Ред. та прим. Д.Паламарчука., Д.Павличка. Вступ. стаття Я.Івашкевича. Переклад з польської. Київ Дніпро 1979г. 463+503 с. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 200 грн. Купить
До першого тому антології увійшли вибрані твори польських поетів від доби Відродження до кінця девятнадцятого століття. До другого тому ввійшли вибрані твори польских поетів двадцятого століття. Наклад книги 7500 прим. Вага двохтомника 890 гр.
Cостояние: дуже добрий, дрібні плями обкладинок
Смотрите: ОбкладинкиКорінціІгнацій Красицький Дві черепахиСтаніслав-Єжи Лец Давно вже Троя в музеях

Антологія української поезії. В 4-х томах. Упорядк. М.Рильського та М.Нагнибіди.. Худ. оформлення О.Юнак, В.Фатальчук. Видання друге. Київ Держлітвидав 1958г. 428 + 426 + 443 + 512 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 300 грн. Купить
Том 1 Поезія дожовтневої пори (Кінець XVIII - початок XX сторіччя)., Том 2. Поезія дожовтневої пори (Кінець XVIII - початок XX сторіччя)., Том 3 Українська радянська поезія. Книга 1., Том 4 Українська радянська поезія. Книга 2. Наклад 20 тис. прим. Вага чотиритомника 3180 гр.
Cостояние: добрий, супера відсутні, потертість країв обкладинок, верхнього та нижнього країв корінців, у томах 1-3 бібліотечні печатки та позначення, незначне забруднення корінців
Смотрите: ОбкладинкиКорінціТитулСтепан РуданськийПателеймон КулішДмитро Павличко

Антологія української поезії. В шести томах. Том 1. (Українська дожовтнева поезія.). Твори поетів XI - XVIII ст. Упорядк. В.Шевчук. Київ Дніпро 1984г. 454 с. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 120 грн. Купить
До тому ввійшли кращі зразки творчості поетів XI - XVIII ст. Читач знайде тут памятки від найдавнішоїкнижної поезії, що культивувалася з часів Київської Русі і започаткувала літератури трьох братніх східнословянських народів, до становлення української культури в XVI ст. Найбільший розділ тому - поезія доби українського Ренесансу та барокко (XVI - XVIII ст.), яка представлена в широкому різноманітні жанрів і форм.Окремим розділом подано також зразки творчості так званих акровіршевих поетів. Наклад книги 20 тис. прим. Вага книги 660 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість верхніх кутів та втрачена позолота напису в верхній частині обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаТитулІван Максимович «Герасим Іорданський»Анонім «Слово про похід Ігорів»

Антологія української поезії. В шести томах. Том 4. Українська радянська поезія. Твори поетів, які ввійшли в літературу в 1917-1932 рр. Упорядк. С.Крижанівський. Київ Дніпро 1985г. 422 с. Палiтурка / переплет: Коленкорова, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 50 грн. Купить
У томі представлені твори українських-радянських поетів, які ввійшли в літературу в 1917-1932 рр., серед них вірші П.Тичини, М.Рильського, В.Сосюри, М.Бажана, Л.Первомайського та ін.Наклад книги 20 тис. прим. Вага тому 630 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: ОбкладинкаВ.КобилянськийФ.Малицький

Апокрифа. Winnipeg The Prophetic light 1947г. 352 с. Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 7500 грн. Купить
Вага книги 500 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр, напис власника на форзаці
Смотрите: Обкладинка-суперТитул

Асканія-Нова. Фотоальбом. На украинском, русском, английском языках. Автор тексту і фото Р.Папікян. Київ Мистецтво 1978г. 95 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, альбомний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
Чудовий фотоальбом про тваринний світ Державного заповідника Асканія-Нова. Вага книги 340 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаФотоілюстраціїФотоілюстраціїФотоілюстрації

Атланти з планети Земля. Серія «Пригоди. Фантастика». Науково-фантастичні оповідання. Художник М.Слабошпицький. Київ Веселка 1981г. 230 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 35 грн. Купить
Герої цієї книги потрапляють в найнесподіваніші і найбільш дивовижні ситуації, якими завжди багата фантастика. Космічні одіссеї, загадкові форми життя на інших планетах, нерозгадані феномени науки і прекрасна реальність нашого дня - ось теми оповідань, які увійшли в даний збірник. Але не пригодницькими фабулами, незвичністю ситуацій привертає він читача. Справа в тому, що автори оповідань, що склали збірку, не тільки розповідають про світ дивного, але і піднімають важливі соціальні та морально-етичні питання, намагаються осмислити і художньо втілити їх. Зміст: В.Евентов Голоси Землі., М.Слабошпицький ...Не повернулися з двадцятого століття., І.Росоховатський Цінний вантаж. Сходинки., В.Савченко Гостинець для президента. Листи з пекла., В.Головачов Дерево., О.Тесленко У мене в серці нема зла. Русуля., В.Заєць Темпонавти - так їх назвуть. Трансплантація., В. Евентов Бабуся., В.Уткін Геосинкліналь. Дитя космосу., Є.Попов Чужі думки., Л.Панасенко Сліди на мокрому піску., М.Ларін Ліки від самотності., Є.Кукоба Не стріляйте в Нессі., Ю.Пригорницький люлька Шерлока Холмса, або як пишуться фантастичні оповідання. Вага книги 175 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: Обкладинка

Атланти з планети Земля. Серія Пригоди. Фантастика. Науково-фантастичні оповідання. Художник М.Слабошпицький. Київ Веселка 1981г. 230 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 40 грн. Купить
Герої цієї книги потрапляють в найнесподіваніші і найбільш дивовижні ситуації, якими завжди багата фантастика. Космічні одіссеї, загадкові форми життя на інших планетах, нерозгадані феномени науки і прекрасна реальність нашого дня - ось теми оповідань, які увійшли в даний збірник. Але не пригодницькими фабулами, незвичністю ситуацій привертає він читача. Справа в тому, що автори оповідань, що склали збірку, не тільки розповідають про світ дивного, але і піднімають важливі соціальні та морально-етичні питання, намагаються осмислити і художньо втілити їх. Зміст: В.Евентов Голоси Землі., М.Слабошпицький ...Не повернулися з двадцятого століття., І.Росоховатський Цінний вантаж. Сходинки., В.Савченко Гостинець для президента. Листи з пекла., В.Головачов Дерево., О.Тесленко У мене в серці нема зла. Русуля., В.Заєць Темпонавти - так їх назвуть. Трансплантація., В. Евентов Бабуся., В.Уткін Геосинкліналь. Дитя космосу., Є.Попов Чужі думки., Л.Панасенко Сліди на мокрому піску., М.Ларін Ліки від самотності., Є.Кукоба Не стріляйте в Нессі., Ю.Пригорницький люлька Шерлока Холмса, або як пишуться фантастичні оповідання. Вага книги 180 гр.
Cостояние: добрий, незначна потертість країв обкладинки
Смотрите: Обкладинка

Бабусин дідусь. Англійські казки. Серія «Казки, на які ми чекали». У 10 книгах. Книга 1. Упорядк. та переклад Л.Ліщинська. Художник Р.Роде. Київ Довіра 1992г. 165 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
У книзі зібрано англійські народні казки для дітей та дорослих про людяність і добро, чесність і благородство. Вага книги 340 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр, дрібне пошкодження в середній частині корінця
Смотрите: ОбкладинкаІлюстр.Ілюстр.

Бакинські вогні. Бібліотечна серія «Молода поезія країни». Молода поезія Азербайджану. Київ Молодь 1978г. 272 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
Азербайджан здавен славиться своїми співцями. Кому з любителів красного письменства невідомі такі імена поетів, як Хагані, Нізамі, Насімі, Фізулі, Вагіф, Сабір. Їхню добру традицію підтримали й розвинули в наш час Самед Вургун та Микаїл Мушфік. Молоді поети, представлені в цьому збірнику, несуть далі естафету своїх славетних попередників, вони розповідають про рідний край, кохання і народ щиро, тепло, схвильованим і піднесеним словом. Наклад книги 3000 прим. Вага книги 260 гр.
Cостояние: дуже добрий, супер відсутній, незначні плями на обкладинці, бібліотечна печатка та невеликий напис на пршій сторінці
Смотрите: ОбкладинкаТитулВагіф ІбрагімовІлюстрац.

Балади. Упорядк. С.Крижанівського. Ілюстрації В.Лопати. Київ Дніпро 1981г. 207 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
До книги ввійшли вибрані поетичні твори української літератури в жанрі балади. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 695 гр.
Cостояние: дуже добрий, трохи `вицвів` корінець та краї обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаІван Нехода «Смерть Гната Горбатенка»Павло Тичина «На майдані»

Балади. Упорядк. С.Крижанівського. Ілюстрації В.Лопати. Київ Дніпро 1981г. 207 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 50 грн. Купить
До книги ввійшли вибрані поетичні твори української літератури в жанрі балади. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 700 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: ОбкладинкаІлюстраціяІлюстрація

Балади. Кохання та дошлюбні взаємини. Академія наук Української РСР. Інститут мовознавства, фольклору та етнографії ім. М.Т. Рильського. Серія «Українська народна творчість». Упорядк. О.Дей, Ю.Ясенчук, А.Іваницький. Київ Наукова думка 1987г. 472 с., ноти Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 150 грн. Купить
Черговий том серії «Українська народна творчість» складають балади, що відобразили драматичні й трагічні конфлікти, події та випадки з особистого життя людини в дошлюбний період. Відібрано найдосконаліші зразки з різних регіонів України. Для літераторів, фольклористів, етнографів, шанувальників народної творчості. Фонд українських народних балад складається з понад трьохсот сюжетних типів, що за характером відображених людських відносин і конфліктів розподіляються на три великі групи: 1) балади про кохання та дошлюбні стосунки, 2) про родинні драматичні взаємини та конфлікти, 3) про викликані соціальними та історичними обставинами людські драми й трагедії. В цій книзі представлено першу групу балад. Наукове видання творів цього жанру проводиться в історії української фольклористики вперше і підсумовує та узагальнює здійснену роботу по записах, публікації та дослідженню народних балад. Наклад книги 16 тис. прим. Вага книги 615 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр, потертість верхнього та нижнього країв суперу
Смотрите: Обкладинка-супер

Балади. Кохання та дошлюбні взаємини. Академія наук Української РСР. Інститут мовознавства, фольклору та етнографії ім. М.Т. Рильського. Серія «Українська народна творчість». Упорядк. О.Дей, Ю.Ясенчук, А.Іваницький. Київ Наукова думка 1987г. 472 с. Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 250 грн. Купить
Черговий том серії «Українська народна творчість» складають балади, що відобразили драматичні й трагічні конфлікти, події та випадки з особистого життя людини в дошлюбний період. Відібрано найдосконаліші зразки з різних регіонів України. Для літераторів, фольклористів, етнографів, шанувальників народної творчості. Фонд українських народних балад складається з понад трьохсот сюжетних типів, що за характером відображених людських відносин і конфліктів розподіляються на три великі групи: 1) балади про кохання та дошлюбні стосунки, 2) про родинні драматичні взаємини та конфлікти, 3) про викликані соціальними та історичними обставинами людські драми й трагедії. В цій книзі представлено першу групу балад. Наукове видання творів цього жанру проводиться в історії української фольклористики вперше і підсумовує та узагальнює здійснену роботу по записах, публікації та дослідженню народних балад. Наклад книги 16 тис. прим. Вага книги 610 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв суперу
Смотрите: Обкладинка-суперКорінець-суперДобір париЗрада в коханніПокарання розпусників

Балади. Народна творчість. «Бібліотека української усної народної творчості». Упорядк. О.Дея та А.Ясенчук. Ілюстрації А.Лисенко. Київ Дніпро 1987г. 319 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 90 грн. Купить
У збірнику представлені класичні зразки із скарбниці українських народних балад - однієї з най більших у світовому фольклорі. Створювані протягом століть, вони яскраво відображають побут народу, його мораль, звичаї, багатовікову історію. Примітки (Подаються як літературні так і народні джерела.) стор. 301-315. Наклад книги 45 тис. прим. Вага книги 335 гр.
Cостояние: дуже добрий, підписи та мітки на форзаці, титульній та 17-ій сторінках
Смотрите: ОбкладинкаТитулІлюстр.

Балади. Родинно-побутові стосунки. Академія наук Української РСР Інститут мистецтвознавства, фольклору та етнографії ім. М.Т. Рильського. Серія «Українська народна творчість». Упорядк. О.Дей, А.Ясенчук, А.Іваницький. Київ Наукова думка 1988г. 528 с., ноти Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 150 грн. Купить
До книги ввійшли балади, в основі яки лежать сімейні драми й трагедії. Представлено більше ста сюжетних типів родинно-побутової тематики в ї найбільш досконалих варіантах з усіх регіонів України. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 21 500 прим. Вага книги 590 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр, супер відсутній, зсув книжного блоку, незначна потертість верхнього та нижнього країв суперу
Смотрите: Обкладинка-супер

Балади. Родинно-побутові стосунки. Академія наук Української РСР Інститут мистецтвознавства, фольклору та етнографії ім. М.Т. Рильського. Серія «Українська народна творчість». Упорядк. О.Дей, А.Ясенчук, А.Іваницький. Київ Наукова думка 1988г. 528 с., ноти Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
До книги ввійшли балади, в основі яки лежать сімейні драми й трагедії. Представлено більше ста сюжетних типів родинно-побутової тематики в ї найбільш досконалих варіантах з усіх регіонів України. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 21500 прим. Вага книги 590 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр, супер відсутній
Смотрите: Обкладинка«Поїхав козаченько на польованнє»«Ой я, молодая, свою нічку не спала»Зміст

Барвінок. Вірші, оповідання, казки, нариси. Упорядк. Ю.Кравченка. Худ. оформлення О.Міхнушова. Київ Веселка 1985г. 200 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 35 грн. Купить
Збірник кращих поетичних та прозових творів, опублікованих в журналі Барвінок протягом 1977-1982 років. Ілюстрації на окремих аркушах. Вага книги 330 гр.
Cостояние: добрий, незначне забруднення обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаЧервоні стягиПригоди Їжачка...

Бахчисарай. Фотокнига. Українською, російською, англійською мовами. Керівник авторського колективу П.Купровський. Тексти В.Скрипченка. Фото А.Митюри. Симферополь Таврия 1986г. 128 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
Щорічно невелике кримське містечко приймає понад півмільйона гостей. Одних тягне сюди оспіваний Пушкіним і Міцкевичем палац, інших - таємничі `печерні міста`, третых - мальовнича природа околиць. Вага книги 195 гр.
Cостояние: дуже добрий, потертість країв обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаФотоФотоФотоФото

Бережанщина. Упорядники-ред. Н.Волинець, Б.Мельничук, І.Семенець. Худ. оформлення М.Цибулька. Тернопіль Книжково-журнальне вид. 1993г. 391 с., іл. Палiтурка / переплет: Коленкорова, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 150 грн. Купить
До книжки ввійшли статті, нариси, спогади, що були опубліковані в Історично-мемуарних збірниках «Бережанська Земля» (Нью-Йорк-Париж-Сідней-Торонто, комітет видавництво «Бережани», 1970), «Підгаєцька земля» (Детройт, США, 1980), «Гей там на горі «Січ» іде. Пропамятна книга «Січей» (Вінніпег, 1965), матеріали з інших видань, періодики, а також написані на замовлення упорядників. Фотоілюстрації на окремих аркушах. Збережені особливості лексики, стилю і правопису оригіналів. Наклад книги 8000 прим. Вага книги 490 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначний каракуль на обкладинці, підписи на форзаці
Смотрите: ОбкладинкаФотоФотоФотоФотоФото

Біблійна історія Вітхого та Нового завіту для дітей. Репринтне видання 1919 року. біля 1991г. 222 с., іл. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 60 грн. Купить
Вага книги 200 гр.
Cостояние: дуже добрий, плями в кінці книги (дивись фото)
Смотрите: ОбкладинкаРозгорткаРозгорткаПлями

Бібліотечка по садівництву. На украинском языке. Київ Держсільгоспвидав 1959г. Мяка зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 10 грн. Купить
Ціна за одну книгу. Глухенький Д. Закладання плодового саду. 50 с./ 40 гр., Демянець Є. Збирання та зберігання плодів. 41 с./ 35 гр., Савковський П. Боротьба з шкідниками та хворобами плодових дерев. 98 с./ 70 гр., Сенін В. Удобрення саду. 32 с./ 25 гр., Соловйова М. Підготовка плодових насаджень до зими. 41 с./ 30 гр., Федосенко Т. Догляд за плодовим деревом. 48 с./ 35 гр., Шеремет І. Утримання і обробіток грунту в садах. 50 с./ 40 гр.
Cостояние: дуже добрий, потертість країв, незначні плями обкладинки, позначки та невеликі написина обкладинках окремих книг
Смотрите: Обкладинки

Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт. Переповів о. Сергій Овсянников. Переклад Лесь Герасимчук. Ілюстрації Хосе Переса Монтеро.Третє видання, переглянуте і удосконалене. Київ Українське Біблійне Товариство 2003г. 437 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 150 грн. Купить
Протягом віків Біблія є джерелом віри та мудрості для людства. Кожне покоління відкриває в ній невичерпні духовні багатства. Перед вами найбільш повний серед існуючих переказів Святого Писання для дітей українською мовою. Ви познайомитесь з уславленими біблійними царями і пророками, воїнами та мислителями, дізнаєтесь про долю ізраїльського народу та про події земного життя куса Христа. Величні картини всесвітньої історії від створення світу до останнього суду над людством постануть перед вами. Старий та Новий Завіти викладені доступно і ясно, з урахуванням особливостей дитячого сприйняття. Вага книги 940 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий
Смотрите: Обкладинка«Йосип тай його брати»«Вигнання торговців з храму»«Тайна Вечеря»«Хресний хід»

Білий птах з чорною ознакою. Іван Миколайчук: спогади, інтервю, сценарії. Упорядк. М.Миколайчук. Київ Мистецтво 1991г. 399 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 120 грн. Купить
Понад двадцять років пильну увагу глядачів і спеціалістів привертала до себе творчість Івана Миколайчука — актора, режисера, сценариста. З його іменем пов’язаний успіх таких фільмів, як «Сон», «Тіні забутих предків», «Білий птах з чорною ознакою», «Камінний хрест», «Пропала грамота», «Захар Беркут» і, звичайно ж, «Вавілон XX» — перша режисерська робота Миколайчука. Книжка містить краще з літературного доробку митця, спогади про нього провідних діячів літератури та мистецтва. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 515 гр.
Cостояние: дуже добрий, дрібні подряпини ребер обкладинки, верху та низу корінця, написи та каркулі на суміжному аркуші переднього форзацу та першій сторінці книжного блоку
Смотрите: ОбкладинкаТитулФотоФотоФотоФотоФото

Білий птах з чорною ознакою. Іван Миколайчук: спогади, інтервю, сценарії. Упорядк. М.Миколайчук. Київ Мистецтво 1991г. 399 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 200 грн. Купить
Понад двадцять років пильну увагу глядачів і спеціалістів привертала до себе творчість Івана Миколайчука — актора, режисера, сценариста. З його іменем пов’язаний успіх таких фільмів, як «Сон», «Тіні забутих предків», «Білий птах з чорною ознакою», «Камінний хрест», «Пропала грамота», «Захар Беркут» і, звичайно ж, «Вавілон XX» — перша режисерська робота Миколайчука. Книжка містить краще з літературного доробку митця, спогади про нього провідних діячів літератури та мистецтва. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 520 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаТитул«Тіні забутих предків»«Пропала грамота»«Комісари»Іван Миколайчук та Іван Драч

Білоруське радянське оповідання. Серія Радянське оповідання. Збірник. Упорядник О.Жук. Художник В.Руденко. переклад з білоруської. Київ Дніпро 1979г. 341 с., іл. Палiтурка / переплет: Коленкорова, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 40 грн. Купить
Збірник складають кращі оповідання білоруських радянських письменників: В.Адамчик День ранньої осені. В.Биков Свояки. Я.Бриль Гуртове. П.Бровка Разом з комісаром. З.Бядуля Бондар. О.Василевич Говорили тринадцять хвилин. М.Горецький Досвітки. В.Домашевич Поєдинок серед жита. О.Дударєв Колесо. А.Жук Осінні холоди. Я.Колас Сергій Карага. В.Короткевич Ковчег. А.Кудрявець Микола повернувся. О.Кулаковський Німко. М.Линьков Андрій Літун. М.Лупсяков Переправа. А.МартиновичВійна повернулася... І.Мележ Угорах дощі. П.Мисько Поліська казка. І.Науменко Іван та Марія. А.Осипенко Мирна війна. І.Пташников Олені. М.Ракитний Світозар. Б.Сачанка Очі. Я.Скриган Над гаєм кружляли журавлі. М.Стрельцов Смаління кабана. І.Чигринов Ішла людина на війну... К.Чорний Вересневі ночі. І.Шамякін Хліб. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 370 гр.
Cостояние: добрий, потертість країв обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаСторінка

Білоруські народні казки. Серія «Казки народів СРСР». Переклад з білоруської. Художник Є.Звездов. Київ Веселка 1974г. 104 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 120 грн. Купить
Вага книги 400 гр.
Cостояние: задовільний, потертість країв та забруднення обкладинки, плями та забруднення аркушів
Смотрите: ОбкладинкаІлюстр.Ілюстр.

Білоруські оповідання. Упорядк. Б.Степанюк. Київ Радянський письменник 1957г. 280 с. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 150 грн. Купить
«Зміст» - дивись фото. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 315 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаЗміст

Білосніжка. Золота класика Уолта Діснея. Переклад з російської. Київ Казка 2004г. 96 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
Білосніжка та семеро гномів (англ. Snow White and the Seven Dwarfs) — перший повнометражний анімаційний фільм компанії Волта Діснея і у США загалом. Крім того він є першим анімаційним фільмом, яким було виготовлений у повному кольорі. Фільм є екранізацією відомої народної казки в обробці братів Грімм. Прем’єра відбулась 21 грудня 1937 року. Наклад книги 7 тис. прим. Вага книги 475 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаІлюстр.Ілюстр.Ілюстр.

Біль. Альманах. Випуск другий. Львів Меморіал 1991г. 167 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 75 грн. Купить
Другий випуск альманаху містить вірші, прозу, спогади, зразки, пісенної творчости, а також документальні свідчення про свавілля тоталітарних режимів. На сторінках альманаху надається слово авторам - колишнім політвязням, а також авторам, які творили в час репресій. «Зміст» - дивись фото. Тираж альманаху 3 тис. прим. Вага книги 200 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаТюремні графітіЗміст 1Зміст 2

Біль. Альманах. Випуск перший. Ред.-упорядн. М.Дубас. Львів Меморіал 1990г. 167 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
Пропонований альманах, по суті, перша спроба зібрати в одну книжку збережені крихти творчості в’язнів сталінських тюрем і таборів. Поміщене на його сторінках не тільки стогін болю, знівеченої юності, скалічених доль, але й мужній голос, сповнений пафосу добра, нескореності, самопосвяти Україні. Сьогоднішній читач, хоча й не відчуває браку публікацій на ГУЛАГ-івську тему, не залишиться байдужим до такого неординарного видання. Наклад книги 5100 прим. Вага книги 185 гр.
Cостояние: дуже добрий, підпис на титульній сторінці
Смотрите: Обкладинка

Біль. Альманах. Восьмий випуск. Редактор-упорядник М.Дубас. Львів Поклик сумління 1999г. 176 с., іл. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
Альманах містить вірші, прозу, спогади, зразки, пісенної творчости, а також документальні свідчення про свавілля тоталітарних режимів. На сторінках альманаху надається слово авторам - колишнім політвязням, а також авторам, які творили в час репресій. «Зміст» - дивись фото. Наклад альманаху 3 тис. екз. Вага 230 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр
Смотрите: ОбкладинкаТитулЗміст 1Зміст 2

Біографія Т.Г.Шевченка за спогадами сучасників. Академія наук Української РСР Державний музей Т.Г. Шевченка. Упорядк. В.Косян, Л.Вікторова, А.Костенко та ін. Худ. оформлення А.Пономаренка. Київ Вид. АН Української РСР 1958г. 438 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 1000 грн. Купить
З передмови: «Спогади про великого сина українського народу, палкого революціонера-демократа Тараса Григоровича Шевченка розкидані по різних журналах, газетах, книгах, альманахах, в різних рукописних збірках і архівах. Збирання їх становило чималі труднощі: по-перше, висловлювання про народного Кобзаря друкувалися протягом століття, в зв’язку з чим треба було переглянути величезну кількість літератури, по-друге, окремі друковані джерела до наших днів збереглися лише в одному-двох примірниках і дістати їх було дуже важко. У значній пригоді нам стали публічні бібліотеки Москви, Ленінграда, Горького та Львова, науковим працівникам яких висловлюємо щиру подяку. Тепер спогади сучасників про українського поета і художника зібрані в одній книзі і ними вільно може користуватися радянський читач. Тим більше, що основна маса матеріалів становить бібліографічну рідкість і мало доступна не лише рядовим читачам, а навіть дослідникам літератури...» Ілюстрації на окремих аркушах. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 955 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв корінця, напис-присвята на форзаці
Смотрите: ОбкладинкаКорінецьАвтопортрет Т.Г. Шевченка 1847р.Члени Кирило-Мифодіївського т-ва.Т.Г. Шевченко фото 1860р.Письменники, з якими зустрічався Т.Г. Шевченко в Петербурзі після засланняГ.І. Закревська. Худ. Т.Г. Шевченко. Олія 1843 р.

Біографія Т.Г.Шевченка за спогадами сучасників. АН УРСР Державний музей Т.Г.Шевченка. Упорядк. В.Косян, Л.Вікторова, А.Костенко та ін. Худ. оформлення А.Пономаренка. Київ Вид. АН Української РСР 1958г. 438 с., іл. Палiтурка / переплет: Коленкорова, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 120 грн. Купить
З передмови: «Спогади про великого сина українського народу, палкого революціонера-демократа Тараса Григоровича Шевченка розкидані по різних журналах, газетах, книгах, альманахах, в різних рукописних збірках і архівах. Збирання їх становило чималі труднощі: по-перше, висловлювання про народного Кобзаря друкувалися протягом століття, в зв’язку з чим треба було переглянути величезну кількість літератури, по-друге, окремі друковані джерела до наших днів збереглися лише в одному-двох примірниках і дістати їх було дуже важко. У значній пригоді нам стали публічні бібліотеки Москви, Ленінграда, Горького та Львова, науковим працівникам яких висловлюємо щиру подяку. Тепер спогади сучасників про українського поета і художника зібрані в одній книзі і ними вільно може користуватися радянський читач. Тим більше, що основна маса матеріалів становить бібліографічну рідкість і мало доступна не лише рядовим читачам, а навіть дослідникам літератури...» Ілюстрації на окремих аркушах. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 990 гр.
Cостояние: добрий, незначна потертість обкладинки, невелика тріщина біля нижньої частини корінця, штампи на титульній та 17-ій стор., сліди висохлої вологи на титульному аркуші, наявність усіх аркушів в книзі перевірена
Смотрите: ОбкладинкаТитулРозгорткаПортрет В.РєпніноїТ.Г.Шевченко в білому костюмі

Болгарський гумор і сатира. Упорядк О.Кетков. З болгарської. Художник В.Легкобит. Київ Дніпро 1974г. 311 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 35 грн. Купить
До збірника ввійшли твори та уривки з них відомих болгарських письмеників. Вага книги 375 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаНа небіЛюдина з великою уявою

Болгарські смішинки. Прислівя, афоризми, анекдоти, гуморески. Упорядкування та переклад з болгарської Л.Горячко. Художник А.Казаневський. Київ Дніпро 1990г. 317 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 35 грн. Купить
Збірник містить зразки болгарського народного гумору, зокрема габровського та гуморески сучасних болгарських писменників. Формат книги 13 на 9 см. Вага книги 140 гр.
Cостояние: дуже добрий, підпис на нижньому обрізі книжного блоку, майже неомітна невелика жовтувата пляма на 3-4 аркушах
Смотрите: ОбкладинкаТитулРозгортка

Болгарські смішинки. Прислівя, афоризми, анекдоти, гуморески. Упорядкування та переклад з болгарської Л.Горячко. Художник А.Казаневський. Київ Дніпро 1990г. 317 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 35 грн. Купить
Збірник містить зразки болгарського народного гумору, зокрема габровського та гуморески сучасних болгарських писменників. Формат книги 13х9 см. Вага книги 140 гр.
Cостояние: дуже добрий, підпис на нижньому обрізі книжного блоку, майже неомітна невелика жовтувата пляма на 3-4 аркушах
Смотрите: ОбкладинкаТитулХитрий Петро і Ходжа НасреддінЗрізи

Болгарські смішинки. Прислівя, афоризми, анекдоти, гуморески. Упорядкування та переклад з болгарської Л.Горячко. Художник А.Казаневський. Київ Дніпро 1990г. 317 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 35 грн. Купить
Збірник містить зразки болгарського народного гумору, зокрема габровського та гуморески сучасних болгарських писменників. Формат книги 13 на 9 см. Вага книги 145 гр.
Cостояние: добрий, невелика чорнильна пляма на нижньому обрізі книжного блоку
Смотрите: ОбкладинкаТитулРозгортка

Болгарські смішинки. Прислівя, афоризми, анекдоти, гуморески. Упорядк. та переклад з болгарської Л.Горячко. Художник А.Казаневський. Київ Дніпро 1990г. 317 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат. ISBN 5-308-00728-4
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 15 грн. Купить
Збірник містить зразки болгарського народного гумору, зокрема габровського та гуморески сучасних болгарських писменників. Формат книги 13 на 9 см. Вага книги 140 гр.
Cостояние: майже добрий, відсутній передтитульний аркуш
Смотрите: ОбкладинкаРозгорткаІлюстрація

Боротьба триває. Зарубіжний детектив. Пригодницькі повісті. Худ. оформлення В.Агафонова. Київ Молодь 1987г. 381 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 30 грн. Купить
До збірки ввійшли твори представників детективного жанру ПНР, ЧССР, Куби. Зміст: Є.Данієль «Тиждень для агента». (Переклад з польскої Б.Демків.), С.Зламани «Темна постать за лаштунками». (Переклад з чеської В.Корнієнко.), Д.Ібаньєс «Боротьба триває». (Переклад з іспанської М.Кришня.) Вага книги 360 гр.
Cостояние: дуже добрий, практично нечитаний екземпляр
Смотрите: Обкладинка

Боротьба триває. Зарубіжний детектив. Пригодницікі повісті. Худ. оформлення В.Агафонова. Киев Молодь 1987г. 381 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 40 грн. Купить
До збірки ввійшли твори представників детективного жанру ПНР, ЧССР, Куби. Зміст: Данієль Є. Тиждень для агента. (Переклад з польскої Б.Демків.), Зламани С. Темна постать за лаштунками. (Переклад з чеської В.Корнієнко.), Ібаньєс Д.Л. Боротьба триває. (Переклад з іспанської М.Кришня.) Вага книги 360 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: Обкладинка

Бортников С. У ногу з часом./ Гайовий Г. Болячка./ Суддя В. Валокардин для крокодила. Серія Перша книга прозаїка. Гумор та сатира. Художник О.Набока. Київ Молодь 1991г. 176 с. Мяка зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
Представлених у книзі авторів обєднює уміння висміяти тих, хто стоїть на шляху нашого поступу. До книги ввійшли також мініатюри, афоризми, іронізми. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 125 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр, малопомітні плями окладинки
Смотрите: Обкладинка

Борці-антифашисти. Упоряд. О.Довганич. Ужгород Карпати 1988г. 430 с., фото Палiтурка / переплет: Супер. Коленкорова, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
Збірник біографічних нарисів про активних учасників антифашистського руху на Закарпатті, добровольців Радянської Армії і першого Чехословацького корпусу в СРСР, більшістья ких полягла в боях проти фашизму в роки другої світової війни. Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 400 гр.
Cостояние: дуже добрий - книга, добрий - супер, потертість та розриви країв
Смотрите: Обкладинка-супер

Боян. «Поезія 92». Збірник. Упоряд. Л.Голота. Художники О.мікловда, Є.Кравець. Київ Український письменник 1992г. 255 с., іл. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена 100 грн. Купить
Від упорядника: `Віднині наш збірник іменується «Боян»… У випуску представлені `Поема`, `Проза поета`, `Поезоексперемент` та ін.Наклад книги 4 тис. прим. Вага книги 200 гр.
Cостояние: дуже добрий, нечитаний екземпляр, потертість верхнього та нижнього країв корінця
Смотрите: Обкладинка


Cтраницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | Ещё >>

Українська_книга > Книги в рубриках:

Антикварные книги

Искусство

Наука и техника

Промышленность

Общественные и гуманитарные науки

Медицина

Философия

История

Военное дело, военная история

Биографии, мемуары

Краеведение Украины и России

По странам и континентам

Религия

Учебная, справочная литература

Мир увлечений

Художественная литература

Детская литература

ПрочиеКАРТА сайта · Алиб.com.ua - Главная · Alib.ru - Россия · Добавить в Избранное

Copyright © 2007-2019, Ведущий и K°. Все права защищены.
Предложения, рекомендации пишите в книгу


| 1 c |