Alib.com.ua > 300 років воззєднання України з Росією. Науковий збірник. | Книги в подарок


Alib.com.ua - Главная | Последние поступления | Форум | Продавцы | Как купить | Как продать | Ищу книгу | Доставка | О сайте

Ключевое слово:
     
Только у этого продавца                              Расширенный поиск
Каталог продаваемых книг (432510)
Курс: за 1 грн 2,6 руб.

Вы выбрали:

300 років воззєднання України з Росією. Науковий збірник. Львівський державний університет ім. Івана Франка. Гол. редактор В.Голобуцький. Львів Вид-во Львівського університету 1954г. 333 с. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 5000 грн.
«Зміст» - дивись фото. Наклад книги 1000 прим. Вага книги 660 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаТитулЗміст


Покупаете здесь первый раз?

Снять книгу с продажи (только для BS)
Все экземпляры этой книги в продаже

Бланк заказа:

Страна Индекс * 
Область, Город (нас. пункт) *
Улица *   Дом,   корпус:  Кв.: 
Фамилия, Имя Отчество (полностью) *  
Мой электронный адрес * 
Tелефон (обязательно!) *:
Комментарий к заказу (до 250 символов):

Согласен на использование и обработку моих персональных данных для выполнения заказа
Запомнить меня на 1 месяц

До отправки заказа проверьте правильность своего e-mail.
Если в течение суток вы не получите подтвержения о своем заказе от Алиба, скорее всего вы написали его неправильно

До заказа прочитайте описание продавца!

BS - Українська_книга. Львів. На Українському АЛІБі 13-й рік, виставлено майже 9 тис. книг, продав біля 4,5 тис. Скарг від покупців моїх книг немає.
Всі книги виставлені з фото. Якщо не відкриваються (Яндекс) - напишіть, спробую надіслати поштою.
Ціни вказані без врахування вартості пересилання та опакування. Пересилання Укрпоштою та Новою поштою, у Львові - при особистій зустрічі.
Повна передоплата на картку ПриватБанку або оплата при зустрічі. Післяплатою книги не висилаю.
Книги, пересилання яких узгоджено, відправляю протягом 1-2 днів.
Питання по знижках, додаткових фото та ін. - тільки до замовлення.

Перевіряйте - листи стали часто потрапляти в СПАМ. При неузгодженні або неотриманні відповіді на протязі трьох днів замовлення анулюю.

(За 12 лет 6 мес. заказано около 4580 книг. ★★★★★)


Здесь можно спросить Продавца

о книге: 300 років воззєднання України з Росією. Науковий збірник. ...Не найти нужную книгу? Вам сюда!
По ссылке в описании книги можно заказать книгу прямо на сайте!


Українська_книга предлагает купить книги (8691):

Последние поступления BS - Українська_книга за сегодня (0), 2 дня (0), 3 дня (0), 7 дней (10)RSS

(25)

300 років воззєднання України з Росією. Науковий збірник. Львівський державний університет ім. Івана Франка. Гол. редактор В.Голобуцький. Львів Вид-во Львівського університету 1954г. 333 с. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 5000 грн. Купить
«Зміст» - дивись фото. Наклад книги 1000 прим. Вага книги 660 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки
Смотрите: ОбкладинкаТитулЗміст

Англо-український ілюстрований медичний словник Дорланда. У двох томах. Головні редактори П.Джуль, Б.Зіменковський. Львів Наутілус 2002г. 2688 с., 820 іл. Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 3000 грн. Купить
Друге українське видання (переклад 29-го американського видання) фундаментального знаменитого двохтомного «Ілюстрованого медичного словника Дорланда». Уперше опублікований у 1900 році Словник Дорланда є найвідомішим у світі медичним словником, бестселером і міжнародно визнаним стандартом посилань. Понад 100 років Словник ДОРЛАНДА відображає прогрес у галузі медицини, забезпечуючи лікарів та студентів необхідною термінологією, інструментарієм та методиками, без яких немислиме покращення медичних послуг, проведення наукових досліджень та досягнення успіху. Крім того, він сприяє самоосвіті пацієнтів. Оригінальний англомовний `Медичний Словник Дорланда` витримав 29 видань протягом ХХ століття. При кожному новому перевиданні постійно додаються нові терміни з усіх галузей медичних знань з урахуванням відкриття нових напрямків та найновіших досягнень у біології, генетиці, медичній науці та практиці. Його переклад українською мовою є основною точкою відліку в українській медичній термінології у ХХІ столітті. Вихід у світ у 2003 році оригінального українського перекладу та адаптації «Ілюстрованого медичного Словника Дорланда», який є найбільш авторитетним англомовним медичним словником у світі, став важливим явищем у розвитку української медичної термінології. Ця друга україномовна версія з англійськими вступними словами та українськими еквівалентами і визначеннями є безцінним знаряддям посилань для американців, європейців та інших лікарів за межами України, які можуть користуватися нею для порозуміння з пацієнтами-українцями та співпраці з медичною спільнотою в Україні. Вона також забезпечує українським лікарям та працівникам охорони здоров’я доступ до англомовної медичної літератури з усього світу. У двох величезних фоліантах вміщено: понад 8100 нових термінів – загалом 121160 (більше 2 300 000 слів), більш як 7600 нових статей – загалом 11746, понад 820 ілюстрацій (із них 566 - абсолютно нові!), додано наскрізну рубрикацію медичних термінів (Medical Subject Headings -MeSH), анатомічні статті, що відповідають Анатомічній термінології Terminologia Anatomica 1998 року. Вага двохтомника 4900 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв суперів, малопомітний перегин пеших аркушів томів (фото на вимогу). Фото корінців, в суперах та без, обкладинок, зрізів, ілюстрацій та розгорток вишлю за запитом
Смотрите: Обкладинки-супериРозгорткаРозгорткаРозгорткаРозгортка

Біографія Т.Г.Шевченка за спогадами сучасників. АН УРСР Державний музей Т.Г.Шевченка. Упорядк. В.Косян, Л.Вікторова, А.Костенко та ін. Худ. оформлення А.Пономаренка. Київ Вид. АН Української РСР 1958г. 438 с., іл. Палiтурка / переплет: Коленкорова, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 120 грн. Купить
З передмови: «Спогади про великого сина українського народу, палкого революціонера-демократа Тараса Григоровича Шевченка розкидані по різних журналах, газетах, книгах, альманахах, в різних рукописних збірках і архівах. Збирання їх становило чималі труднощі: по-перше, висловлювання про народного Кобзаря друкувалися протягом століття, в зв’язку з чим треба було переглянути величезну кількість літератури, по-друге, окремі друковані джерела до наших днів збереглися лише в одному-двох примірниках і дістати їх було дуже важко. У значній пригоді нам стали публічні бібліотеки Москви, Ленінграда, Горького та Львова, науковим працівникам яких висловлюємо щиру подяку. Тепер спогади сучасників про українського поета і художника зібрані в одній книзі і ними вільно може користуватися радянський читач. Тим більше, що основна маса матеріалів становить бібліографічну рідкість і мало доступна не лише рядовим читачам, а навіть дослідникам літератури...» Ілюстрації на окремих аркушах. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 990 гр.
Cостояние: добрий, незначна потертість обкладинки, невелика тріщина біля нижньої частини корінця, штампи на титульній та 17-ій стор., сліди висохлої вологи на титульному аркуші, наявність усіх аркушів в книзі перевірена
Смотрите: ОбкладинкаТитулРозгорткаПортрет В.РєпніноїТ.Г.Шевченко в білому костюмі

Закарпаття. Фотоальбом. Текст українською, російською, англійською та угорською мовами. Серія Землі квітучої краса. Упорядк. П.Скунця. Фото В.Верещагіна, О.Гордієвича, Я.Дацюка та ін. Київ Мистецтво 1987г. 144 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 250 грн. Купить
Фоторозповідь про одну з наймальовничіших областей україни. Сторінки альбому знайомлять читачів з соціальним і культурним життям краю, неповторними за своєю красою куточками природи, що приваблюють численних туристів. В альбомі представлені історичні та культурні памятки Ужгорода, Мукачевого, Невицького, Хуста, багатьох інших міст і сіл області. Фотоальбом містить 209 фото. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 675 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаФотоФотоФотоФото

Запрошуємо у Карпати. Фотоальбом./ Приглашаем в Карпаты. Фотоальбом. Текст українською та російською мовами. Упорядк. Л.Годований, І.Семенюк. Фото М.Атаманюка, В.Бабенка, А.Банка та ін. Ужгород Карпати 1984г. 136 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 200 грн. Купить
Фотоальбом знайомить з найцікавішими куточками Українських Карпат - визначними місцями гірської частини Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей. Резюме англійською, угорською, польською, румунською, словацькою і чеською мовами. Наклад книги 40 тис. прим. Вага книги 615 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаФотоФотоФотоФото

Кримінальний кодекс України. Худ.-оформлювач І.Осипов. Харків Фоліо 2006г. 382 с. Палiтурка / переплет: Коленкорова, кишеньковий, 9х11 см
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 60 грн. Купить
Текст друкується за виданням: Офіційний вісник Ураїни. 2001. №21. Ст. 910. Вага книги 195 гр.
Cостояние: дуже добрий, позолочені обрізи книжного блоку, ляссе
Смотрите: ОбкладинкаОбрізиТитул

Місто трудової мужності. Збірник. (Кривому Рогу - 200 років). Редактор В.Хопта. Київ Дніпро 1976г. 303 с., фото Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 5000 грн. Купить
Книга-збірник до нагородження міста Кривий Ріг орденом Трудового Червоного прапора `за великі успіхи, досягнуті трудящими міста в господарському і культурному будівництві, і в звязку з 200-річчям з дня заснування`. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 625 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
Смотрите: ОбкладинкаКривбас святкуєОлександр ВисоцькийПамятник Богдану ХмельницькомуВолодимир СлободенюкКриворізька руда Сталь ідеВолодимир КушніровУчора і сьогодні КриворіжжяЗміст

Наш Львів. Ювілейний збірник. 1252-1952. Ред. М.Шлемкевич. Обкладинка В.Січинського. Ню Йорк Вид-во Червона калина 1953г. 214 с., іл. Мяка енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 2500 грн. Купить
«Зміст» - дивись фото. Вага книги 600 гр.
Cостояние: дуже добрий, невелка потертість країв та незначні плями обкладинки, напис-присвята на 1-й сторінці
Смотрите: ОбкладинкаЗміст 1Зміст 2Л.Мишуга В поході до воліР.Купчинський Село в міських бояхСобор св. Юра (ілюстрація)М.Пачовський Вивішення прапоруВ.Лев Львівська богема між двох війнВ.Січинський Архітектура і мистецтво Львова

Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах. «Воєнна бібліотека Культурної Ради». Відень Накладом Загально-Української Культурної Ради 1915г. 56 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 9990 грн. Купить
Книга за межі України, в Крим та зону АТО не висилається. До презентованої збірки, що вийшла друком 1915 року у Відні, ввійшли поетичні переклади й переспіви однієї з найвідоміших пам’яток давньоруської літератури – героїчної поеми кінця XII сторіччя «Слово о полку Ігоревім». Представлено твори Тараса Шевченка, Михайла Максимовича, Богдана Лепкого, Василя Щурата, Степана Руданського й Панаса Мирного. Вступну статтю про історію пам’ятки, її дослідників і перекладачів написав Богдан Лепкий. Вага книги 62 гр.
Cостояние: втрачено корінець, книга розпадається на окремі аркуші (одинарні та подвійні), невелике забруднення та дрібні пошкодженя країв аркушів (обкладинки та книжного блоку), наявність всіх аркушів в книзі перевірена
Смотрите: ОбкладинкаТитулСторінкиСторінкиЗмістОбкладинка (задня частина)

Шістдесят поетів шістдесятих років. Антологія нової української поезії. Упорядк., вступ. стаття і довідки Б.Кравцева. Нью-Йорк Пролог 1967г. 299 с. Мяка звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 10000 грн. Купить
Під одною обкладинкою зібрано найвідоміших українських поетів 1960-х років: від В.Березинського до В.Яворівського. Антологію уклав відомий український літературознавець Богдан Кравців. Рекомендовано тим, хто любить українську поезію, і тим, хто хоче її любити. «Абетковий реєстр» - дивись фото. Вага книги 330 гр.
Cостояние: дуже добрий, плями на обкладинці, дрібні позначки в верхній частнині корінця та декількох сторінках
Смотрите: ОбкладинкаТитулАбетковий реєстр # 1Абетковий реєстр # 2Олесь ЛупійБорис МамайсурКорінець

Беранже П.-Ж. Пісні. Упорядк. В.Пащенка. Переклад з французької. Художник В.Дозорець. Київ Дніпро 1980г. 125 с., іл. Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 75 грн. Купить
До книги ввійшли кращі твори видатного французького поета-пісняра Пєра-Жана Беранже (1780-1857). Переклади найкращий українських перекладачів: М.Зеров, В.Мисик, Г.Кочур, М.Рильский, М.Терещенко та ін. Наклад книги 28 тис. прим. Вага книги 290 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість країв та невелике забруднення суперу
Смотрите: Обкладинка-суперТитулМаркіз де КарабаЛізетта йде на прощуЧесть ЛізеттиМісіонериЖак

Блоха Ю. Безстрашні воїни минулого. Серія «Золотий перетин». Переклад В.Верховеня. Ілюстрації А.Хмель. Харків Фактор 2004г. 192 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, дуже великий формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 300 грн. Купить
Ця книга відкриває серію, присвячену захоплюючому світу небезпек і битв, пригод і таємниць, міфів і легенд, подвигів і злодіянь. Герої цієї серії — безстрашні воїни, таємничі незнайомці, невтомні шукачі пригод, дослідники, першопроходці... Перша книга починає розповідь про легендарних воїнів минулого. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 3 тис. прим. Вага книги 925 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаІлюстр.Ілюстр.Ілюстр.Зміст

Володимир Сосюра. Весни дихання. Поезії. Худ. оформлення Л.Ліпатова. Київ Молодь 1964г. 157 с., портр. Палiтурка / переплет: Тканева, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 400 грн. Купить
Весни дихання - остання збірка поета. Наклад книги 8 тис. прим. Вага книги 145 гр.
Cостояние: дуже добрий, в окремих місцях вицвіла обкладинка (див. фото)
Смотрите: ОбкладинкаТитул«У всьому - ти»«Я губ твоїх дихання пю...»

Гончар О. Прапороносці. Трилогія. Київ Рад. письменник 1948г. 394 с. Палiтурка / переплет: Коленкорова, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 800 грн. Купить
Олесь (Олександр) Терентійович Гончар (1918-1995) - український радянський письменник, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Сталінської премії (1948), перший лауреат премії імені Тараса Шевченка (9 березня 1962), голова Спілки письменників України (1959–1971), академік НАН України (1978). У червні 1941 р. О.Гончар у складі студентського батальйону пішов добровольцем на фронт. Воєнні умови (він був старшим сержантом, старшиною мінометної батареї) не дуже сприятливі для творчості. Але й за таких нелегких обставин О.Гончар не розлучався з олівцем та блокнотом. Робота над «Прапороносцями» тривала три повоєнних роки у місті Дніпропетровськ. На сторінках журналу «Вітчизна», а згодом і окремим виданням зявилися всі три частини роману («Альпи», 1946, «Голубий Дунай», 1947, «Злата Прага», 1948). Високу оцінку творові, відзначеному двома Сталінськими преміями, дали тоді Юрій Яновський, Павло Тичина, Олександр Фадєєв, Остап Вишня. Наклад книги 20 тис. прим.Вага книги 525 гр.
Cостояние: добрий, незначна потертість країв обкладинки, напис на форзаці, незначні сліди висохлої вологи по верхньому куту аркушів
Смотрите: ОбкладинкаІлюстраціяІлюстрація

Іван Якович Франко. Сонети (Осінні думи. Вольні сонети. Тюремні сонети. Спомини). Ілюстрації М.Стороженка. Київ Дніпро 1984г. 119 с., іл. Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 100 грн. Купить
До книги ввійшли сонети з різних збірок великого українського письменника та поета Івана Яковича Франка. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 320 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв суперу
Смотрите: Обкладинка«Криваві сни»«Вам страшно тої огняної хвилі...»

Каменкович З. Хлопчики з княжої гори. Повість. Переклад з російської М.Бірюкова. Художник В.Форостецький. Львів Вид. Вільна Україна 1949г. 167 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 400 грн. Купить
Златослава Борисівна Каменкович (уроджена Златослава Зальмоновна Хачатурян) (1915-1986) - радянська письменниця, публіцист, журналіст. Народилася в Криму в вірменсько-єврейській родині. Закінчила школу в Ленінграді, працювала піонервожатою. Під час війни кореспондент газети «Піонерська правда» в закавказьких республіках. У 1945 призначена кореспондентом «Піонерської правди» у Львові, де й прожила всю решту життя. Друкувалася під імям Злата Каменкович. Автор багатьох книг, статей в центральних і регіональних ЗМІ. Писала твори для дітей та юнацтва. «Хлопчики з княжої гори» - пригодницька повість про маленьких мешканців Львова під час Великої Вітчизняної війни. Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 150 гр.
Cостояние: майже добрий, потертість обкладинки, тріщина по передньому форзаціі в другій частині блоку, незначні плями на окремих сторінках, невеликий розрив одного аркуша, наявність усіх аркушів в книзі перевірена
Смотрите: ОбкладинкаІлюстр.Ілюстр.РозгорткаРозгортка

Костенко Л. Над берегами вічної ріки. Поезії. Художники Н.Прожогіна та В.Терещенко. Київ Рад. письменник 1977г. 163 с. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 2000 грн. Купить
Ліна Василівна Костенко — українська письменниця-шістдесятниця, поетеса. Лауреат Шевченківської премії (1987), Премії Антоновичів (1989), премії Петрарки (1994). У радянські часи брала активну участь у дисидентському русі, за що була надовго виключена з літературного процесу. Перше видання творів Ліни Костенко після 14-річної заборони. Наклад 8000 екз. Вага книги 180 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаТитулІлюстр.

Нейл Філіп. Міфологія. Енциклопедія. Переклад з англійської О.Зуй. Київ Перо 2006г. 160 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 250 грн. Купить
У книзі викладено історію та походження міфів народів світу. Вона знайомить не лише з прадавніми цивілізаціями, а й з нині існуючими племенами та народами, які шанобливо зберігають свої багатовікові традиції й неповторні міфи. Читач дізнається про те, як у всьому світі люди створювали перекази, легенди та вірування, намагаючись пояснити таємницю створення світу та загадку життя. Наклад книги 5 тис. прим. Вага книги 810 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий
Смотрите: Обкладинка«Божественна дитина»«Діти зірок»«Народні боги»

Субтельний О. Україна: історія. Найдавніші часи. Київська Русь. Польсько-Литовсько доба. Козацька ера. Під імперською владою. Україна у ХХ столітті. Переклад з англійської Ю.Шевчука. Вступ С.Кульчицького. Київ Либідь 1991г. 512 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 300 грн. Купить
Книга професора Йоркського університету в Торонто (Канада) українці за походженням Ореста Субтельного визнана на Заході кращим популярним викладом історії України англійською мовою. Видання викличе інтерес передусім нетрадиційною концепцією української історії, прагненням автора до наукової обЇєктивності, неупередженістю позицій, зваженістю оцінок, а головне - своєю наскрізною ідеєю - ідеєю національного відродження України. Вага книги 815 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаТитулРозгорткаРозгорткаРозгорткаРозгортка

Толстой Л. Севастопольські оповідання. Ілюстрації Г.Зубковського. Переклад з російської за ред. Д.Паламарчука. Київ Дніпро 1981г. 205 с., іл. Палiтурка / переплет: Супер. Коленкорова, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 45 грн. Купить
В Севастопольських оповіданнях видатний російський письменник Л.М.Толстой, учасник героїчної оборони Севастополя під час Кримської війни, з надзвичайною силою і правдою відтворив цей незабутній епізод в історії російського народу. Письменник показав скромний буденний героїзм солдатів і матросів, їхню мужність, стійкість, справжній патріотизм, і засудив карєризм, бездушність, боягузство й егоїзм офіцерів-аристократів. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 380 гр.
Cостояние: дуже добрий
Смотрите: Обкладинка-СуперІлюстраціяРозгорткаТитул

Франко І. Каменярі. Мовами народів світу. Упорядк. Ф.Погебенника. Ілюстрації А.Чебикіна. Київ Наукова думка 1983г. 191 с., іл. Палiтурка / переплет: Супер. Коленкорова, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 50 грн. Купить
До антології ввійшов знаменитий вірш видатного українського поета Івана Яковича Франка та переклад цього твору тридцятьма сімома мовами народів світу. Частина перекладів, зроблена відомими радянськими та зарубіжними поетами друкується вперше.Наклад книги 11 тис. прим. Вага книги 450 гр.
Cостояние: добрий
Смотрите: ОбкладинкаІ_знали_ми…Мовами_світу

Франко І. Сонети. Ілюстрації М.Стороженка. Київ Дніпро 1984г. 119 с., іл. Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, звичайний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 75 грн. Купить
До книги ввійшли сонети з різних збірок великого українського письменника та поета Івана Яковича Франка. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 315 гр.
Cостояние: дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв корінця та кутів супера
Смотрите: Обкладинка-суперМинув час мук? Брехня!А ледве тільки сон…Дві дороги

Чмир В.-Б. Словянська кухня. Довідкове видання. Львів Світ 1997г. 192 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 200 грн. Купить
У довіднику читачеві пропонуються відомості про особливості кухонь різних слов’янських народів. Як готують у Болгарії, Польщі, Росії, Словаччині, в Україні холодні страви та закуски, перші та другі страви, десерт та солодощі, ви довідаєтеся з численних рецептів, наведених у книзі. Вага книги 530 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаАласка-чорбаЗрази по-варшавськи

Шевченко Т. Поеми. Українською та російською мовами. Упоряд., післямова, примітки В.Шубравського. Оформлення В.Юрчишина. Ілюстрації О.Івахненка. Київ Веселка 1984г. 198 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 200 грн. Купить
До книги ввійшли твори: «Катерина», «Маряна-черниця», «Слепая», Сова», «Наймичка», «Княжна», «Хустина», «Титарівна», «Марина», «Марія». Вага книги 655 гр.
Cостояние: відмінний-дуже добрий
Смотрите: ОбкладинкаТитул«Наймичка»«Слепая»«Княжна»«Марія»

Ющенко О. Цвіт дружби. Вірші та пісні. Київ Рад. письменик. 1954г. 177 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.
(Продавец: BS - Українська_книга, Львів.) Цена: 150 грн. Купить
Олекса Якович Ющенко (1917-2008) народився в с. Хоружівці на Сумщині. Друкуватись почав 1935 р. Поет. Виступає і в прозі, критиці. Перша збірка віршів «До рідної землі» вийшла 1945 р. Поетичний доробок О.Ющенка — лірика в багатьох різновидах, пісенні тексти, серед більших форм найпомітніша поема про ковпаківців «Будуть пташки прилітати», вірші для дітей, спроби в жанрі гумору й сатири. Увагу автора привертають вагомі, актуальні теми з життя країни. Постійно розробляє поет мотиви дружби народів. (Троюрідний дядько Президента України Віктора Ющенка. Прарід Ющенків був спільний, але родини різні). Наклад книги 8 000 екз. Вага книги 175 гр.
Cостояние: майже добрий, незначна потертість обкладинки, написи-присвяти на форзаці, дрібні плями на початку та в кінці книги
Смотрите: Обкладинка


Українська_книга > Книги в рубриках:

Антикварные книги

Искусство

Наука и техника

Промышленность

Общественные и гуманитарные науки

Медицина

Философия

История

Военное дело, военная история

Биографии, мемуары

Краеведение Украины и России

По странам и континентам

Религия

Учебная, справочная литература

Мир увлечений

Художественная литература

Детская литература

ПрочиеКАРТА сайта · Алиб.com.ua - Главная · Alib.ru - Россия · Добавить в Избранное

Copyright © 2007-2020, Ведущий и K°. Все права защищены.
Предложения, рекомендации пишите в книгу


| 0 c |