Alib.com.ua > Веселий вітряк. | Книги на украинском языке


Alib.com.ua - Главная | Последние поступления | Форум | Продавцы | Как купить | Как продать | Ищу книгу | Доставка | О сайте

Ключевое слово:
     
Только у этого продавца                              Расширенный поиск
Каталог продаваемых книг (378102)
Курс: за 1 грн 2,6 руб.

Вы выбрали:

Веселий вітряк. Сатира та гумор Придніпров`я. Тираж 15000 Дніпропетровськ Проминь 1973г. 190 с Палiтурка / переплет: Твердый,, Зменшений формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн.
Cостояние: Хорошее. Следы намокания..


Покупаете здесь первый раз?

Снять книгу с продажи (только для BS)
Все экземпляры этой книги в продаже

Бланк заказа:

Страна Индекс * 
Область, Город (нас. пункт) *
Улица *   Дом,   корпус:  Кв.: 
Фамилия, Имя Отчество (полностью) *  
Мой электронный адрес * 
Tелефон (обязательно!) *:
Комментарий к заказу (до 250 символов):

Согласен на использование и обработку моих персональных данных для выполнения заказа
Запомнить меня на 1 месяц

До отправки заказа проверьте правильность своего e-mail.
Если в течение суток вы не получите подтвержения о своем заказе от Алиба, скорее всего вы написали его неправильно

До заказа прочитайте описание продавца!

BS - Vam-book. Харьков. Цены указаны без стоимости доставки
Доставка по Украине Новой почтой или Укрпочтой (по согласованию возможно наложенным платежом).
Стоимость международной отправки от 5у.е.
Отправка заказов в течение 1-3 дней после оплаты.
Сразу после отправки книг высылаю электронной почтой номер квитанции почтового отправления.
Заказы поступившие в субботу-воскресенье отрабатываются в понедельник.
Фото вышлю по запросу при наличии заказа.
Просьба всем заказчикам указывать номер телефона для оперативной связи.
Внимание акции:
При заказе в течение 2-х дней 4-х ( 8-ми, 12-ти и т.д. ) книг (комплект или собрание сочинений с единой ценой) одна книга (что подешевле) в каждой четверке-бесплатно. При этом оплата должна быть произведена в течение 3-х дней (плюс воскресенье или праздники) после нашего ответа.
(За 6 лет 10 мес. заказано около 11270 книг. )


Здесь можно спросить Продавца

о книге: Веселий вітряк. ...Не найти нужную книгу? Вам сюда!
По ссылке в описании книги можно заказать книгу прямо на сайте!


Vam-book предлагает купить книги (34557):

Последние поступления BS - Vam-book за сегодня (9), 2 дня (84), 3 дня (162), 7 дней (285)RSS

(5083)

20 письменників сучасної України. Тираж 2 000. Х. Фолио 2011 г. 380 с. Твердый переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Збірка, що присвячена 20-й річниці незалежності України і вийшла у видавництві «Фоліо», презентує творчість представників сучасного українського письменства, чиї імена вже давно відомі широкій читацькій аудиторії. Це й Оксана Забужко з її інтелектуальною прозою, і Сергій Жадан з його урбаністичною тематикою, і Ірен Роздобудьмо з її глибоким проникненням у психологію жіночої душі, і Юрій Винничук, котрий тонко відчуває український національний колорит, і Лада Лузіна, яка з захопленням займається творенням новітніх міських міфів та багато інших. Вони різняться за віком, літературним досвідом, жанром, в якому працюють, про те всі разом доповнюють одне одного, створюючи цілісну картину сучасної української літератури.
Cостояние: Отличное, новая.
Смотрите: Фото

27 регіонів України. Харків Фоліо 2012г. 442 с Твердый переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Книга - це збірка історій відомих письменників про різні регіони України. Серед авторів представлених у книзі є такі відомі письменники. як Наталка Сняданко, Андрій Курков, Андрій Кокотюха, Володимир Єшкілєв, Ірен Роздобудько, Лада Лузіна, Валентин Бадрак, Юрій Винничук, Євген Положій, Тимур Литовченко, Олександр Вільчинський, Любко Дереш , Віталій Шлайфер.
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

4-й блок триєннале - 97 - Харків. На украинском и английском языках. Третя Міжнародна триєннале графіки та плакату екологічного спрямування 4-й блок Харків 26 квітня - 25 травня 1997 р. Харков Харківський художній музей вул. Раднаркомівська, 9, Будинок художника вул. Дарвіна, 11 1997г. 156 с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Cостояние: Очень хорошее.
Смотрите: Фото

400 нових творів. Українська мова та література. Зарубіжна література. Харків Світ-Прес. 2000г. 432с мягкий переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
У даному універсальному збірнику подані теоретичні рекомендації до написання творчих робіт за відповідною класифікацію у 5-11 класах загальноосвітніх шкіл, а також стислі правила з орфографії, синтаксису, пунктуації.
Cостояние: Хорошее. Надлом блока..
Смотрите: Фото

500 впливових особистостей. В 2-х томах. Україна на межі тисячоліть. Тираж 2500 2000-2001г. 524с.+320с. Твердый переплет,, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 400 грн. Купить
Про них і таких, як вони, -ця книга. Сторінки її - своєрідний життєвий літопис синів та дочок України, котрі в різний час, відповідно до вимог своєї епохи, впливали на перебіг подій, допомагли творити історію.
Cостояние: Хорошее. Суперобложка.

500 запитань і відповідей з радянського законодавства. Юридичний довідник для населення. Київ Видавництво академії наук української РСР 1961г. 364с твердый переплет суперобложка,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 70 грн. Купить
У довіднику висвітлюютьсяч різноманітні питання чинного законодавства Союза РСР та Української РСР, які цікавлять найширші верстви населення, зокрема, питання юридичної допомоги населенню і захисту прав громадян питання трудового, житлового, колгоспного і земельного законодавства, а також законодавства про сімю, спадкоэмство, державне і особисте страхування, про цивільну відповідальність за заподіяну шкоду і відповідальність за пошкодження здоровя і при заподіянні смерті годувальникові тощо.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

500 чарівних куточків України, які варто відвідати. Укл. Лагунова Т. І., Кашуба Ю. Ю. Харків Клуб Сімейного Дозвілля 2007г. 416с., іл Твердый переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 70 грн. Купить
У путівнику по мальовничих куточках нашої країни Ви знайдете інформацію про видатні археологічні пам’ятки та печерні міста, замки й фортеці, садиби та палаци, національні парки та біосферні заповідники. Отримаєте історичну довідку майже про кожний куточок та відомості щодо походження назви. Це чудовий подарунок усім, хто цікавиться історією, пам’ятками та культурою України.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

60 років Інституту археології НАН України. Київ Київська Академія Євробізнесу. 1994г. 140с Твердый переплет,, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 150 грн. Купить
Видання підготовлене до 60-річчя Інституту археології НАН України. Висвітлюється історія розвитку Інституту з часу його заснування, окреслюється проблематика, що розробляється співробітниками ІА НАНУ. Наводиться бібліографія видань Інституту за 60 років.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

English alphabet в малюнках.  Для мол. шк. віку. Мал. О.И.Гец. Харьков Тип-я изд-ва Харьков ? 29 к-кс. Палiтурка / переплет: Картон, Уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Карточки-картинки -29 штук-с буквами английского алфавита. На обороте каждой карточки англо-русский словарик с транскрипцией.
Cостояние: Состояние очень хорошее. Тираж
Смотрите: Фото

II зїзд всеукраїнської спілки краєзнавців (25 грудня 1996, м. Київ) Матеріали та документи. Художник Негода Б. М. Київ Рідний край. 1997г. 192 с. Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
У книзі представлені документи та довідкові матеріали II зїзд всеукраїнської спілки краєзнавців (25 грудня 1996, м. Київ). Для обласних, міських, районих і первинних осередків. Всеукраїнської спілки краєзнавців, науковців, освітян, музейних і бібліотечних працівників. а також для всіх, кого цікавить історія і сучасний стан краєзнавчого руху в Україні.
Cостояние: Ближе к очень хорошему..
Смотрите: Фото

Rх indeх vademecum. Лікарські засоби для застосування в раціональній гастроентерології. Гастроентерологія. За ред. Харченко Н. В. Київ 2014гг. 736с Мягкий переплет,, чуть увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 120 грн. Купить
У довіднику систематизовано лікарські засоби, які застосовують в гастроентерології, зазначено діючу речовину і АТС-класифікацію. Дані наведено з урахуванням інформації закордоних та вітчизняних джерел. Для лікарів, провізорів, фармацевтів, студентів та викладачів медичних і фармацевтичних вузів.
Cостояние: Очень хорошее.
Смотрите: Фото

Rх indeх vademecum. Лікарські засоби для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів. Пульмонологія. За ред. Фещенка Ю. І., Островського М. М. Київ 2014гг. 480с Мягкий переплет,, чуть увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 120 грн. Купить
У довіднику систематизовано лікарські засоби, які застосовують при лікуванні обструктивних захворювань дихальних шляхів, зазначено діючу речовину і АТС -класифікацію. Дані наведено з урахуванням інформації із закордонних та вітчизняних настанов.
Cостояние: Очень хорошее.
Смотрите: Фото

VI зїзд Українського ботанічного товариства. Тираж 1500. Київ Наукова думка. 1977г. 364с. Твердый переплет,, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 120 грн. Купить
Збірник містить тези наукових доповідей VI зїзд Українського ботанічного товариства з актуальних проблем ботаніки на сучасному етапі: фізіології та біохімії рослин, цитології та ембріології, біогеоценології, геоботаніки та екології, інтродукції та акліматизації нижчих і вищих рослин.
Cостояние: Хорошее..
Смотрите: Фото

VI Луньовські читання. Сучасна музейна експозиція: вимоги часу та нові можливості (до 60-річчя заснування Пархомівського художнього музею імені А. Ф. Луньова). Матеріали науково-практичного семінару 27 березня 2015р. Тираж 100. Харків ХНУ імені В. Н. Каразіна. 2016гг. 192с Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Матеріали присвячено проблемам сучасної музейної експозиції. Авторами, здебільшого практичними музейними працівниками, аналізуються проблеми иузейних експозицій на прикладах музеїв різних профілів. Для музеєзнавців, мистецтвознавців, краєзнавців, всіх, хто цікавиться історією і теорією музеїної справи.
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

VII Луньовські читання. Музейний колектив і його проблеми. Матеріали науково-практичного семінару 24 березня 2016 року. Укл. О. Г. Павлова. Тираж 100. Харків ХНУ імені В. Н. Каразіна. 2017гг. 192с Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Матеріали збірника присвячені проблемам сучасного музеєзнавства. Автор статей діляться досвідом пошуків і використання нових підходів та інтерактивних методів для вирішення проблем організації музейного простору, поліпшенння кадрового складу, виконання комунікаивних та інших музейних проектів. Учасники семінару звертають увагу на необхідність обєднання зусиль музеїв, роль інтернет-комунікацій у справі взаємодії музейників, подальші перспективи розвитку музеїв різного профілю.
Cостояние: Очень хорошее.
Смотрите: Фото

VIII Всеукраїнська наукова конференція Історичне краєзнавство і культура (Наукові доповіді і повідомлення). Частина 1. Харків-Київ Рідний край 1997 г. 431 с. Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Cостояние: Почти отличное.

XII Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція Освітянське краєзнавство: досвід, проблеми, перспективи. Присвячена 200-річчю від дня народження українських просвітителів І. Вагилевича та М. Шашкевича. Збірник матеріалів Івано-Франківськ Лілія-НВ 2011гг. 352 с. Мягкая обложка, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 90 грн. Купить
Cостояние: Отличное.

XV підсумкова конференція Малого Каразінського універсітету.: Тези доповідей. Укладачі Курільченко В.В., Чеботарьов В.І. Харків ХДУ 2016г. 268 с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 80 грн. Купить
У збірці представлено тези доповідей слухачів Малого Каразінського універсітету на XV підсумковій конференції 2015/2016 навчального року. Під керівництвом викладачів було проведено дослідження, результати яких подано на підсумковій конференції.
Cостояние: Состояние очень хорошее. Тираж
Смотрите: Фото

А. Ю. Кримський - україніст і орієнталіст. (Матеріали ювілейної сесії до 100-річчя з дня народження) Тираж 1300. Київ Наукова думка 1974гг. 176 с Твердый переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 150 грн. Купить
Збірник містить матеріали ювілейної наукової сесії АН УРСР. Крім статей, в яких висвітлюються життєвий і творчий шлях ученого, проблеми україністики та орієнталфістики, сюди входять також статті, присвячені питанням тюрксько-словянських мовних контактів.
Cостояние: Хорошее.

Автомобіль. Для дітей шкільного віку. Серія: Дитяча енциклопедія. Харків Фоліо 2007г. 318 с. Твердый ламинированный, иллюстрированный переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Ця книга розповість про один з найдосконаліших витворів людської думки — автомобіль. Ви дізнаєтесь про історію створення цього «самохідного дива», про людей, яким ми завдячуємо тим, що сучасний автомобіль став, безперечно, не лише помічникам, ай справжнім другом людини. І, звичайно, ця книга містить багато цікавої інформації про все, що повязано з автомобілями: про їхні типи і класи, сучасний дизайн та засоби безпеки, спортивні змагання та перспективи розвитку автомобільної індустрії.
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

Азбука харчування. Профілактичне харчування. Довідник./ Ред. Г. І. Столмакової. Львов. Свит. 1993г. 200с. Палiтурка / переплет: мягкий,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
У довіднику наведено рекомендації з профілактики захворювань, що виникають внаслідок харчовихпродуктів, забруднених шкідливими хімічними речовинами, збудниками харчових інфекцій, а також неїстівних грибів, отруйних рослин тощо. Висвітлени основи гігієничної регламентації важких металів, пестицідів, нітратів у харчових продуктах. Викладено поради щодо профілактики харчування при схільності до таких захворювань як ожиріння, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет тощо.
Cостояние: Хорошее. Надрывы обложки, корешка. Следы влаги..
Смотрите: Фото

Азербайджанские народные сказки. / Азербайджанські народні казки. (на украинском языке) Серия: Казки народів СРСР./ Сборник сказок. Сост., пер. Ципко В. И. Худ. А. Б. Жуковский. Киев. Вэсэлка. 1991г. 240с., с илл. Твердый переплет.,,, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Сказки, собранные в этой книге родились на берегах Каспия, в стране огней, как еще называют Азербайджан. Свои сказки азербайджанцы любят и берегут, они отображают прошлое и народную мудрость, ценят лучшие человечески е качества. В книге много цветных илл
Cостояние: Хорошее.

Азербайджанские народные сказки. / Азербайджанські народні казки. (на украинском языке) Серия: Казки народів СРСР./ Сборник сказок. Сост., пер. Ципко В. И. Худ. А. Б. Жуковский. Киев. Вэсэлка. 1991г. 240с., с илл. Твердый переплет.,,,, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Сказки, собранные в этой книге родились на берегах Каспия, в стране огней, как еще называют Азербайджан. Свои сказки азербайджанцы любят и берегут, они отображают прошлое и народную мудрость, ценят лучшие человечески е качества. В книге много цветных илл.
Cостояние: Хорошее, края обл. потерты. Надлом блока.
Смотрите: Фото

Ака Перейма. На украинском языке. Альбом. Ред.-упорядник: Микола Маричевський Київ Фундація ім. Ольжича 1997г. 79 с., ил. Палiтурка / переплет: Мягкий, Очень большой формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 150 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.

Актуальні питання сучасної психіатрії, наркології та неврології. Збірник тез конференції. Присвяченої 210-річчю Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. 14-15 квітня 2014 року. Харків ХНУ 2014гг. 356 с Мягкий переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 75 грн. Купить
Матеріали науково-практичної конференції за участю міжнародних спеціалістів Актуальні питання сучасної психіатрії, наркології та неврології
Cостояние: Новое.

Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії. Випуск 16. Збірник науковирх праць. Тираж 86. Харків Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. 2013г. 268 с Мягкий переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Збірник наукових праць містить статті викладачів, аспірантів та студентів з проблем вітчизняної та всесвітньої історії, що репрезентують тематику історичних досліджень від найдавніших часів до сучасності.
Cостояние: Отличное.

Актуальні проблеми вітчизняної та всесвітньої історії. Збірник наукових праць. Випуск 8. Тираж 300 Харків ХНУ імені В. Н. Каразіна 2006гг. 244 с Мягкий переплет,, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 75 грн. Купить
Cостояние: Почти отличное.
Смотрите: Фото

Актуальні проблеми державного управління, педагогіки та психології. Збірник наукових праць Херсонського національного технічного університету. Вип. 1(12). Херсон Грінь Д. С. 2015гг. 118с Мягкий переплет,, энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото

Актуальні проблеми міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу. Матеріали V науково-практичної конференції молодих вчених 11 грудня 2009 року. Наклад 120. Харків ХНУ імені В. Н. Каразіна. 2009г. 308с мягкий переплет,, чуть увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 80 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Актуальні проблеми сталого розвитку національного господарства України: інтеграційний контекст: Тези доповідей Всеукраїнськоі науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених.(23-24 квітня 2010 р., Харків) Відп. редактор Л.І. Бугаєнко. Харьков ХНУ 2010г. 284 с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Сборник статей и выступлений делегатов конференции по следующим темам: Системы управления кредитными рисками, источники формирования денежных доходов населения, развитие торговли в мегаполисе Харьков: историко-экономический аспект и др.
Cостояние: Состояние книги хорошее- очень хорошее. Тираж 150.
Смотрите: Фото

Алгебра. 7 клас пробний підручник. За ред. О. І. Маркушевича. Тираж 7500 Київ Радянська школа 1972г. 176с Мягкий переплет,, чуть увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Cостояние: Хорошее. На первых листах следы высохших поддеков.
Смотрите: Фото

Алгоритми правильних дій та методичні рекомендації щодо дій працівників міліції під час несення служби. (збірник) Харків 2005г. 192с мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 120 грн. Купить
У збірнику містяться розроблені з урахуванням вимог сучасного законодавства та досвіду роботи працівників УАСМ, УКР, УДСБЕЗ, УБНОН, УДАІ алгоритми правиьних дій та методичні рекомендації щодо дій працівників міліції під час несення служби. В додатках надані зразки документів, що складаються працівниками під час здійснення ними оперативно-службової діяльності, та деякі нормативно-правові документи, що її регламентують. Збірник розроблений для використання у практичній роботі співрабітниками різних служб органів внутрішніх справ з метою вдосконалення оперативно-службової діяльності, забезпечення особистої безпеки працівників, недопущення прушень діючого законодавства та безумного дотримання прав і свобод громадян.
Cостояние: Хорошее. Обл. чуть загрязнена.
Смотрите: Фото

Алгоритми діагнстично-лікувальних навичок та вмінь з внутрішніх хвороб, для лікаря загальної (сімейної) практики. Посібник. Запоріжжя Воля 2011г. 359 с. Палiтурка / переплет: Мягкий ламинированный, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 120 грн. Купить
Посібник призначений для лікарів-інтернів, студентів, лікарів за фахами «загальна практика – сімейна медицина», «внутрішні хвороби», які здійснюють первинну медико-санітарну допомогу. У посібнику у вигляді алгоритмів нада- на інформація щодо методики оволодіння навичками та вміннями діагностики основних захворювань внутрішніх органів. Використання алгоритмів дозволяє лікареві швидко орієнтуватися в діагностично-лікувальному процесі. Складан- ня алгоритмів базувалося на засадах доказової медицини та сучасних стандартів діагностики, лікування, невідкладної допомоги.
Cостояние: Состояние очень хорошее. Тираж 5 500.
Смотрите: Фото

Американська новела. Збірник. Упоряд. В. І. Оленєвої. Київ Дніпро 1978г. 415с Твердый переплет,, чуть увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Анатомія міста: Київ. Урбаністичні студії. Тираж 1000 Киев. Смолоскип 2012с.г. 195с. Палiтурка / переплет: Мягкий, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Збірка статей, інтерв?ю, досліджень з урбаністичних студій, присвячена проблемам сучасного Києва.
Cостояние: Отличное.

Анатомо-хірургічні аспекти дитячої гастроентерології.: Матеріали 2-го наукового симпозіуму (Чернівці, 21 травня 2010 р.) За ред. Ю.Т. Ахтемійчука. Чернівці Буковинський ДМУ 2010г. 175 с. Палiтурка / переплет: Мягкий , Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 80 грн. Купить
Тези виступів вчених і спеціалістів на симпозіумі.
Cостояние: Состояние хорошее - очень хорошее. Тираж 150 000
Смотрите: Фото

Англійська мова у спілкуванні. 5 клас. Кол. Авторів під керівн. Скляренко Н.К. Київ Освіта 1996гг. 416с Твердый переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 70 грн. Купить
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото

Англійська мова. Ключі до вправ. До підручників В. М. Плахотника, Р.Ю. Мартинової для 7 та 8 класів, В. М. Плахотника, С. Л. Захарової, Р. Ю. Мартинової для 9 класу. Харків Веста 2002гг. 336с Мягкий переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Посібник допоможе учням закріпити отримані знання, проконтролювати виконання завдання без допомоги вчителя, дозволить легше орієнтуватися в теоретичному та практичному матеріалі.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Англо-український та українсько-англійський словник. На украинском языке. Упор. Н.В. Щербакова / Худ.-оформ. С.І. Правдюк. Серія Б-ка державної мови. Наклад 4000 прим. Харків Фоліо 2008г. 795 с. Палiтурка / переплет: Твердый, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Словник містить понад 65 тисяч найуживаніших слів англійської і української мов. Лексику, орфографію та транскрипцію подано відповідно до сучасних норм. Словник збагачений термінами й поняттями із багатьох галузей, зокрема це промисловість, компютерний, медичний, юридичний, соціологічний, філософський, мистецький, військовий, спортивний та інші напрями. Переважна більшість статей як англо-української, так і українсько-англійської частини включає велику кількість прикладів, які дозволяють краще зрозуміти значення слова. Видання розраховано на широке коло користувачів: викладачів та студентів вищої школи, слухачів курсів англійської мови, вчителів й учнів середніх і спеціальних навчальних закладів.
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

Андрій Левченко. Альбом - каталог Тираж 200 Полтава АСМІ 2008гг. 16 с Мягкий переплет,, Альбомный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 75 грн. Купить
Cостояние: Отличное. Автограф автора..

Андрій Сербутовський. Серія: Художники полтавщини. Тираж 1000 Полтава АСМІ 2013г. Мягкая издательская обложка,
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Cостояние: Отличное.

Анотований реєстр описів фондів ЦДНТА України.: Довідник. Серія: Архівні зібрання України. Спеціальні довідники. Упорядники: Л.М.Казначевська, О.М.Мащенко, Н.В.Миргород, О.В.Десненко. Харків Центральний державний науково-технічний архів України 2003г. 232 с. Палiтурка / переплет: Мягкий ламинированный, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 200 грн. Купить
У довіднику містяться дані про склад і зміст документів ЦДНТА України. Укладачі не ставили мету дати розвинуту характеристику документам архіву, репрезентовано загальні відомості про фонди. Автори довідника бачать його актуальність в тому, що надана інформація буде цікава не тільки тим, хто вивчає історію науки і техніки в Україні, але й представляє документи фондів з нереалізованими до кінця науково-технічними ідеями, що закладені в них.
Cостояние: Состояние очень хорошее. Тираж 50
Смотрите: Фото

Антична література. Довідник. За ред. Семчинського С. В., Передм. Пономаріва О. Д. Київ Либідь 1993гг. 320с Твердый переплет, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Довідник містить багатограну інформацію про письменників античності, їхню творчу спадщину, тлумачить провідні образи античної міфології, яка стала основним джерелом для давньогрецької та римської літератур. Окремі статті, присвячені літературознавчій галузі, докладно висвітлюють систему античного віршування, основні терміни і поняття, жанри і види античної літератури та філологічної науки зокрема. Простежується вплив античної літератури на українську словесність, музику та образотворче мистецтво.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Антологія зарубіжної поезії другої половини ХIX-XX сторіччя. 10-11 клас. Київ Навчальна книга. 2003гг. 319с твердый переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Зміст: Бодлер. Верлен. Рембо. Вітмен. Кіплінг. Блок. Ахматова.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Антологія українського анекдота. 7 книг. Автор-упорядник О.Кононенко. Художник В.Кононенко. Тираж 2500. Х. Фолио. 2013г. 254с., илл. в каждой книге. Твердый переплет, уменьшенный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 250 грн. Купить
«Автор цих анекдотів – народ» – не втомлюється повторювати Олексій Кононенко у своїй семибарвній-семиструнній серії із 7 книг «Антологія українського анекдота «Українська веселка». Він не один рік збирав, упорядковував і супроводжував авторськими текстами ці збірники і веселих, і сатиричних історій та примовок. Український народний гумор має віковічне коріння, на якому виростає та рясно родить і сучасний сміхограй. Тут є і так звані «мандрівні» сюжети, і дружні «позички» з гумору інших народів, є посилання на конкретних співтворців деяких гуморинок і тематичні варіанти анекдотів. Книги цієї серії мають яскраві своєрідні теми, і кожну із них адресовано широкому колу читачів. 1.Все-всі-вся. Анекдоти про маленьких івеликих… 2.Жезлом по бамперу. 3. Жіноча і чоловіча логіка. 4. Здоровеньки будьмо. 5.Куми та кумки. 6.Ні пуху, ні луски. 7. Чоловіче пиво.
Cостояние: Отличное. Не читан..
Смотрите: Фото

Археологічний літопис Лівобережної України. 1/1999 Присвячується 1100-літтю міста Полтави за результатами археологічних досліджень. Полтава ИЦ Археология 1999г. 88с.+X. Палiтурка / переплет: Мягкий, Энциклопедический формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Cостояние: Очень хорошее..
Смотрите: Фото

Археологічний літопис Лівобережної України. 2/2006 Полтава ИЦ Археология 2006г. 126с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Очень большой формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 80 грн. Купить
Cостояние: Очень хорошее.
Смотрите: Фото

Археологічний літопис. Лівобережної України 1/2002. Ч.1. Науковий журнал. Полтава 2002гг. 184с Мягкий переплет,, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 120 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Археологія давніх словян. Дослідження і матеріали / Археология давних славян. Исследования и материалы На украинском языке. Отв. Редактор д.и.н. Козак Д.Н. Тираж 500. Киев Институт археологии Национальной академии наук Украины. 2004г. 336с., 203 ил. Твердый переплет, Энциклопедический формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 300 грн. Купить
В статьях помещенных в сборнике публикуются новые материалы и исследования, посвященные социально-экономическим и этнокультурным аспектам восточнославянской общности. В статьях также рассматриваются контакты древнеславянских племен с западными соседями и кочевниками. Исследования охватывают период от рубюежа нашей эры до Древнерусского государства.
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

Археологія і давня історія України. Вип. 1. Проблеми давньруської та середньовічної археології / Археология и древняя история Украины. Вып. 1. Проблемы древнерусской и средневековой археологии. На украинском и русском языках. Київ. ІА НАНУ. 2010г. 586 с., 125 рис. 14 табл., 2с. В Палiтурка / переплет: Мягкий,, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 300 грн. Купить
Тираж 300 экз. В сборнике представлены работы ученых Украины, России и Беларуси, посвященные характеристике актуальных проблем археологии и истории средневековых времен, которые в настоящее время исследуются специалистами разных коллективов на территории Восточной Европы. Отдельно подана информация о деятельности Отдела древнерусской и средневековой археологии Института археологии НАН Украины, который возглавляет О.П. Моця.
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

Археологія і давня історія України. Вип. 7. Мадяри в Середньому Подніпровї. Збірник наукових праць. Інститут археології НАН України. На украинском языке. Киев Інститут археології НАН України. 2011г. 200 с. + 18 цвет. Вклейка. Палiтурка / переплет: Мягкий, Очень большой формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 150 грн. Купить
В сборник научных трудов вошли исследования археологов Украины и Российской Федерации, посвященные актуальным проблемам археологии и истории древнеугорских племен времени их проживания на Южном Урале, в Поволжье и Украи¬не. Основное внимание уделено группе погребальных памятников Субботицкого типа, открытых в Среднем Поднепровье, которые датируются второй - последней четвертями IX и рубежом IX-X вв. - временем обретения мадьярами новой родины.
Cостояние: Отличное. Тираж 305..
Смотрите: Фото

Археологія. Науковий журнал. №1. 2002г Тираж 700. Київ 2002гг. 160с Мягкий переплет,, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
В журналі вміщено статті з проблем давньої історії та археології від первісності до середньовіччя, публікації нових матеріалів і результатів досліджень памяток на території України та за рубежем, біографічні матеріали, рецензії та хроніку. Для археологів, істориків, краєзнавців, учителів історії, студентів історичних факультетів, усіх, хто цікавиться давньою історією України.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Археологія. Науковий журнал. №1. 2006г Тираж 700. Київ 2006гг. 112с. Мягкий переплет,, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Статті. Публікації археологічних матеріалів. До історії стародавнього виробництва. Київські старожитності. Нові відкриття та знахидки. Дискусії. Охорона памяток археології. На допомогу вчителю. Память археології. Рецензії. Хроніка.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Археологія. Науковий журнал. №4 2004г Видається щоквартально. Наклад 700. Київ 2004г. 130с Мягкий переплет,, Мягкий переплет, формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Публікації археологічних матеріалів. Нові відкриття і знахідки. Статті . Рецензії. Хроніка. Память археології. Дискусії. Археологія за рубежом. Охорона памяток археології.
Cостояние: Очень хорошее.
Смотрите: Фото

Архитектурный ансамбль Киево-Печерского заповедника. На украинском, русском и английском языках Киев Будівельник 1981г. 120 с., ил. Палiтурка / переплет: Мягкий, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
В книге рассказывается об уникальном архитектурном ансамбле - Киево-Печерском государственном историко-культурном заповеднике, одном из старейших памятников древнего зодчества на Украине. Основное внимание уделено выставке Архитектурный ансамбль Киево-Печерского заповедника, экспозиция которой на документальных материалах раскрывает историю развития архитектурного ансамбля Киево-Печерского монастыря на различных этпаха его многовекового формирования. Книга предназначена для широкого круга читателей.
Cостояние: Хорошее.

Архів Києво-Печерської лаври та заповідника. Іменний покажчик На украинском языке. Науково-довідкове видання. ЦДІК України. Ф. 128, Києво-Печерська лавра. Випуск 1. Іменний покажчик. Упорядник С.Р. Кагамлик Київ НКПІКЗ, Фенікс 2007г. 384 с. Палiтурка / переплет: Твердый, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 150 грн. Купить
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

Архів Коша Нової Запорозької Січі. Опис справ. 1713–1776. 2-е вид., випр. і доп. / Упоряд. Л. З. Гісцова, Л. Я. Демченко. Київ Наукова думка 1994г. 232 с. Твердый переплет, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Опис фонду Архіву Коша Нової Запорозької Січі, який зберігається в ЦДІАК Україна, представляє регести 368 справ. Детальна анотація кожної справи висвітлює всі сторони життя Січі 1713-1776 рр., дає змогу вільно орієнтуватися у змісті документів фонду. Опис є другим, виправленим і доповненим виданням підготовленого і виданого Археографічною комісією Центрального архівного управління УССР 1931р. опису матеріалів Архіву Запорозької Січі.
Cостояние: Хорошее. Повреждение корешка.
Смотрите: Фото

Архів Розстріляного Відродження. В двух томах. Том1: Матеріали архівно-слідчих справ українських письменників 1920-1930-х років. Том 2: Лесь Курбас і театр `Березіль`. Архивні документи (1927- 1988). На укр. мові. Упор., передмова, прим. та ком. т.1 Олександра й Леоніда Ушкалових. Упор., автор передмови та ком. т.2 Ольга Бертелсен (Колумбійський ун-т). Київ Смолоскип 2010, 2016г. 456 с., 504 с. Палiтурка / переплет: Твердый, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 300 грн. Купить
Т. 1: У цій книзі подано матеріали з архівно-слідчих справ семи українських письменників доби Розстріляного Відродження: Мечислава Гаска, Володимира Гжицького, Мирослава Ірчана, Якова Кальницького, Олекси Слісаренка, Івана Ткачука й Михайла Ялового, - які зберігаються в архівах Харкова. Т.2: До цього видання увійшли архивні матеріали про видатного укр. режисера, актора та теоретика театру Олександра Степановича Курбаса та його театр `Березіль`. Книги стануть у пригоді історикам, літературознавцям, усім, кого цікавить культурне та політичне життя України першої половини XX століття.
Cостояние: Отличное. Тираж 1000.
Смотрите: Фото

Архівний збірник. Архівний збірник на посвяту 100-річчя Полтавської вченої архівної комісії Архіви і документальна спадщина Полтавщини: минуле, сучасне, перспективи (1903-2003) Матеріали наукової конференції. Тираж 300. Полтава АСМІ 2003гг. 452 с.,іл Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 130 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Архівознавство. Вид. 2-ге, випр. І доп. За загальною ред. Я. Калакури та І. Матяш. Київ КМ Академія 2002г. 356с мягкий переплет,, чуть увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 200 грн. Купить
У підручнику висвітлено проблеми архівознавства як наукової системи і навчальної дисципліни. Головну увагу зосереджено на питаннях історії архівної справи, правових засадах та структурі Національного архівного фонду України, принципах організації архівної справи та діяльності державних архівних установ. Значне місце відведено розгляду питань експертизи цінності архівних документів та комплектування державних архівів, застосування сучасних інформаційних технологій в архівній справі, науково-дослідній роботі архівів. Тираж 1000.
Cостояние: Хорошее-очень хорошее..

Архітектура. Для дітей шкільного віку. Серія: Дитяча енциклопедія. Харків Фоліо 2007г. 318 с. Твердый ламинированный, иллюстрированный переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Давні міста часто називають камяними літописами, бо саме з виникнення перших постійних поселень починається для нас історія людства. Іноді мова архітектури буває навіть виразнішою за літературну, бо вона доступна всім. Водночас архітектура є зовсім особливою мовою, що нею може до нас дійти розповідь про життя інших народів у інші часи, тому так важливо навчатися розуміти її. Наша книга покликана навчити читача основам цієї мови, дати йому загальні уявлення про архітектурні стилі різних епох та країн.
Cостояние: Отличное.

Архітектурні памятники Харківщини. На украинском, английском, французском и немецком языках. Автор вступної статті і упорядник В.І. Корж. Тираж 10 000. Харьков Издательство Прапор 1967г. 43 с., 38 ил. Твердый, суперобложка, Уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Це видання познайомить вас з найбільш цікавими архітектурними памятниками та спорудами Харкова і області.
Cостояние: Хорошее. Суперобложка с надрывами.

Атлас. Всесвітня історія. Новий час (кінець ХVIII - XIX ст.). 9 клас. Київ ДП Картографія 2009г. 16с Мягкий переплет,, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото

Аудіо ГДР. Усі готові домашні роботи+золоті пояснення+аудіоуроки. 45 компонентів. 2 тома+аудіодіск. К. Майстер-клас. 2012г. 1008с.+944с. твердый переплет,, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Комплект забезпечує виконання письмових домашніх робот і підготовку усних завдань в аудіорежимі. На СД містяться теоретичні знання до уроку в форматі мр3, а двотомник обєднує виконані домашні роботи з 45 предметами та підручниками.
Cостояние: Очень хорошее. Не читан..
Смотрите: Фото

Афанасій Федорович Луньов у образотворчому мистецтві. Альбом. Укр. Мовою Харків Харківський національній університет цімені В. Н. Каразіна. 16 с. Мягкий переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Cостояние: Отличное.

Бабаї. Збірник архівних матеріалів і документів. Серія: Краю мій, Слобожанщино! Харьков Фолио 1993г. 62 с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Брошура є першою з збірок архівних документів і матеріалів з історії міст і сіл Слобідської України
Cостояние: Состояние книги хорошее. Тираж 5 300.
Смотрите: Фото

Байки з мораллю. Ілюстрації Ганса-Гюнтера Деринга. Серія Найкраще-дітям Київ Мастер-класс 2012г. 32 с.,8 ил Твердый переплет,, энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Cостояние: Новое.

Байки з мораллю. Від 5 років. СеріяДіточкам. Ілюстрації Гаса-Гюнтера Деринга Киев Мастер-класс 2012г. 32с.,ил Твердый переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Cостояние: Новое.

Байки зарубіжних байкарів у переспівах та перекладах Микити Годованця. На украинском языке. Наклад 16 000 прим. Київ Дніпро 1973г. 320 с. Твердый, суперобложка, Уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.

Балади. Упоряд. Крижанівського. Київ Дніпро 1981г. 208 с. Твердый переплет, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Cостояние: Хорошее. Обложка с подтеками. Блок в очень хорошем состоянии.

Бандурка. Українські сороміцькі пісні. В записах З. Доленги-Ходаковського, М. Максимовича, П. Лукашевича, М. Гоголя, Т. Шевченка, П. Чубинського, Хв. Вовка, І. Франка, В. Гнатюка. Київ. Дніпро. 2001г. 280с. Тверда палітурка. переплет,, Звичайний формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Багата індивідуальність українського народу і вся краса його неповторного фольклору навіки закарбувалися у піснях, зокрема і сороміцьких. Тут і делікатність у вираженні найінтимніших почуттів, і весела розкутість, продиктована обставинами. Пропонована збірка видається в Україні вперше. Це лише частка величезного матеріалу, який зберігається у фондах Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського та інших сховищах, або розпорошений по раритетних виданнях. В частині пісень присутня ненормативна лексика.
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото

Банкноти і монети України. Banknotes and coins of Ukraine Інформаційно-довідковий журнал. Українською та англійською мовами. Додаток до журналу `Вісник Національного банку України`. Киев 2006 г. 124 с., илл. Мягкий переплет,, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 70 грн. Купить
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото

Баян. Клас 4. Учбовий репертуар дитячих музичних шкіл. Видання одинадцяте. Редактори-упорядники О. Ф. Денисов, В. В. Угринович. Київ Музична школа 1985г. 168с. мягкий переплет,, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 75 грн. Купить
Cостояние: Хорошее..

Белз і Бельзка земля Випуск 1. Науковий збірник. Тираж 500 Белз Державний історико-культурний заповідник в місті Безлі. 2004г. 152 с.,іл Мягкий переплет,, энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
В Науковому збірнику публікуються матеріали Першої Бельзкої науковрї конференції Белз і Бельзка земля, проведеної 22 листопада 2003 року.
Cостояние: Хорошее.

Берегиня. 1.10 (64) Всеукраїнський народознавчий часопис Киев Український фітосоціологічний центр 2010г. 92с. Палiтурка / переплет: Мягкий,, слегка увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Берегиня. 2.10 (65) Всеукраїнський народознавчий часопис Киев Український фітосоціологічний центр 2010г. 92с. Палiтурка / переплет: Мягкий,, слегка увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Берегиня. 3.10 (66) Всеукраїнський народознавчий часопис Киев Український фітосоціологічний центр 2010г. 92с. Палiтурка / переплет: Мягкий,, слегка увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Берегиня. Всеукраїнський народознавчий квартальник №1 (28) Київ Педагогічна преса 2001г. 92с Мягкий переплет,, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 80 грн. Купить
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото

Біблійні оповідання. Для маленьких дітей. Іл. Есбен Ханефельт Крістенсен. Українське біблійне товариство 1996г. 116с Твердый переплет,, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото

Біблійні оповідання в картинках.: Від створення до ранньої церкви. Упорядник В.Бек. Ілюстрації Рут В.Роджер та ін. Переклад укр. мовою В.Гарпинчук. Мілвокі ВЄЛС 2017г. 376 с., илл. Палiтурка / переплет: Мягкий ламинированный, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 250 грн. Купить
Біблійні оповідання в картинках - кольоровий, ілюстрований синопсис важливих Біблійних подій. Дев`яносто два Старозаповітні та Новозаповітні оповіді написані так, щоб якомога більше відповідати Біблійному текстові. Книга иллюстрирована в стиле `комикс`, т.е. текст идет на самом рисунке.
Cостояние: Состояние очень хорошее. Мелованная бумага, высочайшего качества цветная печать.Тираж 1 000
Смотрите: Фото

Бібліотека в історичному просторі трьох епох. До 125-річчя Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка. Нариси. Ювілейне видання.. Наклад 2000. Харків Іріс 2011гг. 240с. Твердый переплет,, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 250 грн. Купить
Ювілейне видання підготовлене з нагоди 125-річчя Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка. Нариси, авторами яких є працівники Бібліотеки, висвітлюють історію книгозбірні від утворення до сьогодення.
Cостояние: Отличное. Суперобложка..

Бібліотека Українського Підпільника. Ч.4. Ч.5. Збірка статтей Ч.4. Антибольшевицький Бльок Народів. Збірка документів 1941-1956 рр. Ч. 5. Большевизм і визвольна боротьба. Закордонних Частин Організації Українських Націоналістів. 1956-1957 р.г. 408 с., 464 с твердый переплет,, уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 1200 грн. Купить
Cостояние: Очень хорошее. Печать Українознавчих студій в Австралії..

Бібліотека українця. Випуск 1-10. Київ Фотовідеосервіс 1993г. Мягкий переплет, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 200 грн. Купить
1 - Сергійчук В. `Кого зрадив гетьман Мазепа`. 2 - Василенко А., Ярмиш Ю. `Земля скарбів`. 3 - Сергійчук В. `Українці в імперії`. 4 - Дунаєвська Л. `Українські народні казки`. 5 - Сергійчук В. `Морські походи запорожців`. 6 - Яременко В. `Від рідної хати ключі збереглися`. 7 - Стус Д. `Життя і творчисть Василя Стуса`. 8 - Білодід О., Бражник І. `Пересопницьке Євангеліє і клятва президента Л. Кравчука. 9 - Таланчук О. `Духовний світ українського народу.` 10 - `Пісенник`.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Бібліотеки вищих навчальних закладів України. Інформаційний каталог-довідник. Київ Київська правда 1998г. 198 с. мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Інформаційний каталог-довідник Бібліотеки вищих навчальних закладів України є першою спробою привернути увагу бібліотечної, освітянської та наукової громадськості до бібліотечно-інформаційного потенціалу бібліотек вузів та можливостей його використання. Довідник містить відомості про бібліотеки вищих навчальних закладів загальнодержавної форми власності ІІІ та ІV акредитації, окрім бібліотек вузів, підпорядкованих силовим відомствам, має зручний інформаційно-пошуковий апарат. Довідник розрахований на працівників освіти, наукових установ, органів науково-технічної інформації, бібліотечних працівників та шанувальників книги як в Україні, так і за її межами.
Cостояние: Хорошее.

Бібліотечка пасічника. 5 книг. Київ Урожай 1972г. Мягкий переплет,, уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 70 грн. Купить
1.Хвороби бджіл. 2.Організація і економіка бджільництва. 3.Джерела взятку для бджіл. 4.Племінна справа в бджільництві. Використання бджіл на запиленні сільськогосподарських рослин.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий Завіт На украинском языке. 3-тє вид., переглянуте і удосконалене. Наклад 10 000 прим. Київ Українське Біблійне Товариство 2009г. 440 с., ил. Палiтурка / переплет: Твердый, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Роман украинского писателя Михайла Старицкого (1840-1904) Руина посвящен наиболее драматичному периоду в истории Украины, когда после смерти Б. Хмельницкого кровавые распри и жестокая борьба за власть буквально разорвали страну на части и по Андрусовск
Cостояние: Почти отличное.

Бієнале «Пан-Україна 95».: Каталог. Малярство. Графіка. Скульптура. Асамбляж. Дніпропетровськ  УкО ІМА Прес 1995г. 95 с., илл. Палiтурка / переплет: Мягкий ламинированный, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 200 грн. Купить
`Пан-Україна` - міжнародне Бієнале образотворчого мистецтва, яке проходило в Дніпропетровську у 1995 р.
Cостояние: Состояние хорошее- очень хорошее, обложки чуть загрязненные.. Тираж 1 000
Смотрите: Фото

Бізнес Україна. Загальноукраїнський телефонно-інформаційний довідник. 9-тє вид. 2008гг. 734с Мягкий переплет,, Очень большой формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 150 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.
Смотрите:

Біла Церква. Шлях крізь віки. Біла Церква Буква 1994г. 384с. Твердый переплет,, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.

Білокриницька Голгофа. Харків Федорко 2011 г. 85 с., ил Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Видання присвяченне 70-й річниці трагічним подіям, які мали місце на узліссі, біля села Біла Криниця Глибоцькогорайону Чернівецької області, 1 квітня 1941 року. При спробі натовпу селян перейти кордон було вбито понад 2200 чоловік.
Cостояние: Почти отличное.

Біологічний словник. За ред. академіка К.Ситника., В.Топчевського. Вид. друге, перероблене і доповнене. Київ УРЕ 1986г. 680с. Палiтурка / переплет: Твердый.,, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Словник охоплює понад 4000 статей з біології і ботаніки, зоології, морфології та фізіології тварин і рослин, біофізики, космічної біології, про охорону природи та лікарські рослини. Пояснено нові напрямки і поняття в біологічній науці., зокрема в генетиці
Cостояние: Хорошее. Небольшая потертость верхней и нижней частей корешка.
Смотрите: Фото

Бог і Україна у серці моїм. Тираж 300 экз. Полтава Дивосвіт 2013г. 104с. Палiтурка / переплет: Твердый , увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

Бойовий статут Сухопутних військ.: Частина ІІІ (взвод, відділення, танк). Київ Варта 1995г. 233 с., илл. Палiтурка / переплет: Твердый картонный, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
У Бойовому статуті Сухопутних військ, частина III (взвод, відділення, танк), викладаються основні положення щодо підготовки та ведення сучасного загальновійськового бою механізованим взводом (відділенням) та танковим взводом (танком), а також рекомендації щодо дій гранатометного і протитанкового взводів (відділень) в різних видах бою.
Cостояние: Хорошее. Чуть потерты обложки, на обложке зачекнутая надпись
Смотрите: Фото

Болгарские смешинки./ Болгарські смішинки. (на украинском языке) Народный юмор./ 2-е изд., доп., перер. Сост., пер. Л. Горячко. Худ. А. П. Василенко. Киев. Днипро. 1984г. 160с., с илл. Палiтурка / переплет: твердый картонный,, уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
В сборнике представлены образцы народного юмора, в частности габровского.
Cостояние: Очень хорошее.

Болгарські смішинки. Прислівя, афоризми, анекдоти, гуморески. Упорядк. та переклад з болгарської Л.Горячко. Художник А.Казаневський. Київ Дніпро 1990г. 317 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда,, зменшений формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Збірник містить зразки болгарського народного гумору, зокрема габровського та гуморески сучасних болгарських писменників.
Cостояние: Хорошее.

Був собі пес. СерияРекомендуем прочитать. Українська народна казка в переказі та з ілюстраціями Назарова Е. Киев Мастер-класс 2012г. 32 с.,іл Твердый переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Cостояние: Новое.
Смотрите: Фото

Будівництво. Видатні інженери України. Біографічно-енциклопедичний збірник. Тираж 1350 Київ Укрархбудінформ. 2001 гг. 832 с. Твердый переплет,, Увеличенный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 250 грн. Купить
У книзі наведено інформацію про виробничу діяльність українських інженерів-будівельників та працівників промисловості будівельних матеріалів починаючи з довоєнних років і по теперішній час.
Cостояние: Отличное.

Будівничі НТШ й ЕУД: Володимир Кубійович (1900-1985), Атанас Фіголь (1908-1993). На украинском языке. Передм. В. Маркуся. 252 с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Обычный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Збірник містить матеріали про життя і науково-організаційну діяльність двох видатних діячів Наукового Товариства ім. Шевченка та Енциклопедії Українознавства - Володимира Кубійовича (1900-1985) і Атанаса Фіголя (1908-1993).
Cостояние: Отличное.
Смотрите: Фото

Буква закону: навчальний посібник з англійської мови для навчання професійного спілкування майбутніх правників. За ред. Черноватого Л. М., Липко І. П. Тираж 1000 Харків Прапор 2011гг. 526с Мягкий переплет,, энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Зміст навчального посібника та його структура відповідають рекомендаціям Ради Європи й орієнтовані на вимоги міжнародної системи тестування ступеня володіння англійською мовою (IELTS) Відповідно до рекомендацій Програми для вищих закладів освіти з навчання англійської мови для професійного спілкування, посібник зорієнтований як на студеента, так і на процес навчання, і базується на сучасних дидактичних принципах викладання і вивчення мов, що гарантує усвідомлення мовних міжкультурних особлиувостей та розвиток навчальної компетенції, а також акцентуацію уваги на соціокультурному змісті, текстовому характері комунікації та професійному контенті. Особливістю посібника є інтегрований розвиток усіх (говоріння, аудіювання, читання та письмо) мовленнєвих умінь з метою підвищення ефективності формування комунікативної компетенції студентів за рахунок виконання професійно вмотивованих комунікативних завдань. Зміст посібника визначається принципам його організації, а також базується на міжнародних рівнях володіння мовою, відповідає національним кваліфікаційним рівням досягнень (ОКХ та ОПП), має чітко сформульовані цілі навчання, грунтується на професійних та навчальних уміннях, охоплює професійний (сфери предметних знань), ситуативний (види діяльності тощо) та прагматичний зміст (практичні уміння), ураховує попередній досвід та потреби студентів, є модульним за своєю організацією.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Бюлетень законодавства і юридичної практики України. №6 за 2002г. Експертизи в Україні. 2002г. 448с. Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 120 грн. Купить
Загальнодержавне періодичне видання. Виходить 12 разів на рік. Наукова і науково-технічна. Умов праці. Медико-соціальна. Військово-лікарська. Товарів, послуг, метрологічна. Ветеринарно-гігієнічна. Ветеринарно-санітарна. Лікарських засобів.
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото

В сімї вольній, новій. Шевченківський збірник. Вип.2. Упоряд. Дмитренко О. М., Костенко В. К. Київ Радянський письменник, 1985г. 294с Твердый переплет,, Увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 80 грн. Купить
До другого випуску збірника увійшли матеріали про святкування 170-річчя великого Кобзаря, а також нариси, статті, публіцистичні роздуми, наукові дослідження письменників, відомих вчених про життєвий і творчий шлях поета, джерела його безсмертя.
Cостояние: Хорошее, обложка слегка загрязнена..
Смотрите: Фото

В чарах кохання. Українські народні пісні про кохання. Київ Мистецтво 1989г. 317 с.,іл Твердый переплет,, Уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 75 грн. Купить
В сборник вошли жемчужины украинской песенной лирики, которые на протяжении столетий пользуются большой популярностью среди широких кругов населения. Богато иллюстрированное сувенирное издание заинтересует любителей украинской песни, будет прекрасным подарком для всех почитателей народного искусства.
Cостояние: Хорошее.

В. І. Вернадський і Полтавщина: факти, документи, бібліографія. Тираж 500 Полтава Полтавський літератор 2008 с.г. 260 с., іл.52 іл. с обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
В книзі відомості про професійні стосунки всесвітньо відомого вченого, організатора науки та вищой школи, основоположника геохімії, біогеохімії та радіогеології Володимира Івановича Вернадського ( 1863-1945) з установами, громадськими діячами, науковцями та мешканцями Полтавщини. Наведено його нові, раніше не опубліковані праці та листи, бібліографію видань, присвячених звзкам вченого з Полтавщиною, а також характеристику Фонду В.І. Вернадського в Полтавському краєзнавчому музеї.
Cостояние: Почти отличное. Надрыв задней сторонки обложки.

Ванга: практичні поради народної цілительки. Кишенькова серія. Тираж 3000 Київ Національний книжковий проект 2011г. 640 ст Твердый переплет,, Уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
У книзі зібрано поради та одкровення незрячої болгарської пророчиці Ванги Димитрової. Крім того, в доступній формі, з використанням розлогого історичного та наукового матеріалу аналізується феномен ясновидіння взагалі й славнозвісної Ванги зокрема. Поряд із цікавими гіпотезами про феномен ясновидіння в книзі представлено багатий матеріал, що стосується народної медицини — фітотерапії, водолікування тощо. Більшість рекомендацій становлять поради Ванги на кожний день. Крім методів лікування різних захворювань, описано способи підтримки здоровя духовного, наведено також коментарі відомих спеціалістів у галузі парапсихології. Розрахована на широке коло читачів.
Cостояние: Отличное.

Василь Назарович Каразін - видатний громадський діяч, просвітитель, науковець. Збірник наукових праць Тираж 300 Миколаїв МГДУ ім. Петра Могили 2005г. 172 с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Очень большой формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
У збірнику вміщені привітання учасникам Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, яка відбулася у листопаді 2004 р. у Миколаївському державному гуманітарному університеті імені Петра Могили, інформація про основні віхи життєдіяльності В.Н. Каразіна та виступи студентів, присвячені висвітленню багатоаспектних громадських, просвітницьких і наукових доробок Василя Назаровича. Подаються матеріали про увічнення пам’яті “українського Ломоносова” та внесок інших видатних представників України у її духовний розвиток і розбудову.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Василь Назарович Каразін в оцінках сучасників та нащадків (до 225-річчя з дня народження). Тираж 500. Укладачі Б.П. Зайцев, С.І. Посохов, В.Д. Прокопова Харків Бізнес Інформ. 1998гг. 44 с.,ил Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 200 грн. Купить
Cостояние: Очень хорошее. Дарственная Б.П. Зайцева.
Смотрите: Фото

Велика ілюстрована енциклопедія знань. Серія Енциклопедія для дітей. Тираж 3000 Київ Національний книжковий проект 2011г. 272 с Твердый переплет,, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 120 грн. Купить
Дитина швидко розвивається, і ось вона вже цікавиться навколишнім світом і без кінця запитує, як влаштований світ - Земля, Всесвіт і сама людина, як виникли тваринний і рослинний світ і чому сонце влітку світить яскравіше ... І ще мільйон питань. І відповіді на них дитина може знайти ось в цій книжці, яка повинна стати її ГОЛОВНОЮ ЕНЦИКЛОПЕДІЄЮ. Вона містить в собі розділи, які охоплюють практично усі сфери існуючого світу - від життя комах до будови Всесвіту. Енциклопедія яскраво і захоплююче проілюстрована.
Cостояние: Отличное.

Велика Історія України. Від найдавніших часів. Т 1. Зі вступом І. Крипякевича. Київ Глобус. 1993г. 352г.с. Палiтурка / переплет: твердый.,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Чимало розділів висвітлюють події і факти, які відсутні у роботах М. Грушевського, Дм. Дорошенка, М. Костомарова, М. Аркаса тa інших.
Cостояние: Блок-хорошее. Обложка - корешок поврежден, склеен скотчем.
Смотрите: Фото

Велика книга підготовки до школи. Тираж 10 000 Київ Перо 2007г. 160с.,іл твердый переплет,, энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 50 грн. Купить
Багатий різноманітний матеріал книги допоможе малюкові дізнатися багато цікавого і підготуватися до навчання у школі. Дитина навчиться рахувати та писати, читати та переказувати. Значне місце у книзі приділене завданням, що розвивають логічне мислення, зорове сприйняття і довільну увагу, а також завданням, спрямованим на відпрацювання початкових графічних навичок і постановку руки. Окрім того, до книги включені казки та загадки.
Cостояние: Очень хорошее. Есть небольшие отметки ручкой на нескольких страницах.
Смотрите: Фото

Великий неспокій. Друга половина XII-XIII ст. Серія: Історія України в прозових творах та документах К. Україна 1992г. 432 с. Палiтурка / переплет: Тверда,, Звичайний формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Бирчак В. `Проти закону`, Гриневичева К. `Шоломи в сонці`, Голубець М. `Плем`я Чингісхана`, Томашівський С. `Українська історія`, `Повість временних літ`, `Київський літопис`, `Галицько-Волинський літопис`, `Слово про Ігорів похід`
Cостояние: Хорошее.

Великий термінологічний словник школяра: 5-11 класи. 2-ге вид., випр. та доп. Х. ВД `Школа` 2007г. 720с. Твердый переплет,, Увеличенный формат
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 60 грн. Купить
Пропонований до вашої уваги `Великий термінологічний словник школяра` містить усі основні терміни (поняття) із сучасних курсів шкільних наук, передбачених Міністерством науки і культури України. Словник може стати у пригоді людині будь-якого віку, фаху та рівня знань.
Cостояние: Хорошее.
Смотрите: Фото

Веселий вітряк. Сатира та гумор Придніпров`я. Тираж 15000 Дніпропетровськ Проминь 1973г. 190 с Палiтурка / переплет: Твердый,, Зменшений формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Cостояние: Хорошее. Следы намокания..

Веселий струмочок. Хрестоматія для позакласного читання. 2 клас. Упорядник Гребенькова Л. О. Харків Ранок. 2009гг. 144с. Мягкий переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Посібник містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книги, про виховання кращих рис характеру, про велич людської праці. Упорядник ставив за мету зібрати твори красного письменства, які сприяли б вихованню у дітей бажання читати художню літературу, любити Батьківщину, розвивати кращі риси характеру, з повагою ставитися до старших та ін. До хрестоматії є безкоштовний додаток — «Щоденник читача», в якому учні вестимуть записи про твори, прочитані самостійно. Призначено 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів.
Cостояние: Хорошее.. Следы фломастера на форзаце и последней странице.
Смотрите: Фото

Веселий струмочок. Хрестоматія для позакласного читання. 3 клас. Упоряд. Л. О. Гребенькова. Харків Ранок. 2009гг. 160с. Мягкий переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 40 грн. Купить
Посібник містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книги, про виховання кращих рис характеру, про велич людської праці. Упорядник ставив за мету зібрати твори красного письменства, які сприяли б вихованню у дітей бажання читати художню літературу, любити Батьківщину, розвивати кращі риси характеру. До хрестоматії є безкоштовний додаток — «Щоденник читача», в якому учні вестимуть записи про твори, прочитані самостійно. Призначено для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів.
Cостояние: Хорошее. Следы фломастера на двух страницах
Смотрите: Фото

Веселий струмочок. Хрестоматія для позакласного читання. 4 клас. Упорядник Гребенькова Л. О. Харків Ранок. 2006г. 160с. Мягкий переплет,, обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Посібник містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книги, про виховання кращих рис характеру, про велич людської праці. Упорядник ставив за мету зібрати твори красного письменства, які сприяли б вихованню у дітей бажання читати художню літературу, любити Батьківщину, розвивати кращі риси характеру. Призначено для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів.
Cостояние: Хорошее.

Веснянка. Збірник творів для самостійного читання у першому класі. Київ Радянська школа 1981г. 160 с. твердый переплет,, увеличенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 35 грн. Купить
Cостояние: Хорошее..
Смотрите: Фото

Веснянки. Українські народні пісні. Київ Музична Україна 1988г. 248 с твердый переплет,, Уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 30 грн. Купить
Cостояние: Хорошее.

Вибрані фортепіанні твори української класики. Київ  Мистецтво 1950г. 67 с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Энциклопедический формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 80 грн. Купить
Зміст: Д.Бортнянський. Сонати, П.Сокальський. Тарантелла, М.Лисенко. Елегія, В.Сокальський. Пташка. Пісенька. У гаю, Я.Степовий. Фантазія.
Cостояние: Состояние блока хорошее, кое-где пометки карандашом, обложка отделена.
Смотрите: Фото

Вивід прав України. На украинском языке. Документи і матеріяли до історії української політичної думки. Впорядкування, вступна стаття і довідки Богдана Кравцева. 2-е видання. New York Пролог 1964г. 250 с. Палiтурка / переплет: Мягкий, Уменьшенный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 100 грн. Купить
Cостояние: Очень хорошее.
Смотрите: Фото

Вивчаємо фармакологію. Самостійна підготовка студентів з курсу фармакології для медичних та фармацевтичних вузів. Харків ЕДЕНА 2005гг. 316с Мягкий переплет,, Обычный формат.
(Продавец: BS - Vam-book, Харьков.) Цена 80 грн. Купить
Даний посібник - навчальне видання, призначене допомогти засвоєнню інформації з фармакології та оволодінню основними її рзділами. Книга відрізняється новою формою і змістом, бо обєднує в собі різні форми методичних розробок, що необхідні студентам на протязі всього терміну вивчення предмету, починаючи з рецептури і закінчуючи матеріалом до іспиту.
Cостояние: Хорошее
Смотрите: Фото


Cтраницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | Ещё >>

Vam-book > Книги в рубриках:

Антикварные книги

Искусство

Наука и техника

Промышленность

Общественные и гуманитарные науки

Медицина

Философия

История

Военное дело, военная история

Биографии, мемуары

Краеведение Украины и России

По странам и континентам

Религия

Учебная, справочная литература

Мир увлечений

Художественная литература

Детская литература

ПрочиеКАРТА сайта · Алиб.com.ua - Главная · Alib.ru - Россия · Добавить в Избранное

Copyright © 2007-2019, Ведущий и K°. Все права защищены.
Предложения, рекомендации пишите в книгу


| 1 c |